Advert
Advert
Advert

Eleştiriler olmazsa doğrular bulunmaz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, yapıcı eleştiriye her zaman açık olduklarını belirterek, “Eleştiriler olmazsa doğrular bulunmaz. Biz, iyi niyetli eleştirilere her zaman açığız” dedi.

Eleştiriler olmazsa doğrular bulunmaz
Eleştiriler olmazsa doğrular bulunmaz

Urfa Platformu Başkanı Habib Çadırcı’nın Ankara’da düzenlediği toplantının bu haftaki konuğu AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan oldu. Yemekli toplantıya çok sayıda Şanlıurfalı yer aldı. Katılım yoğun olunca birçok davetli konuşmaları ayakta dinledi.

Milletvekili Halil Özcan, toplantıda yaptığı konuşmada seçildikten sonra gerçekleştirdiği çalışmaları anlattı ve yapılacak daha çok işlerinin olduğunu söyledi. Şanlıurfa milletvekillerinin uyum içinde, birlikte hareket etmelerinin ortaya güzel icraatların çıkmasına vesile olduğunu vurgulayan Özcan, kentin “Büyükşehir” statüsünü kazanmasıyla çok avantaj elde ettiğini ifade etti.

Eğitime büyük önem verdiklerini hatırlatan Halil Özcan, Akçakale Sınır Kapısı’nın açılmasının Şanlıurfa’ya büyük getirisi olacağına değindi. Harran’a bağlı olan köylerde buğday ambarları ve betonarme evlerin yapılmasından dolayı toprak kaybına değinen Özcan, Ankara Temsilcimiz Reşat Kuşçuoğlu’nun “Türkiye’nin en az bürokrasisi olan ili Şanlıurfa. Bu yüzden bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Şanlıurfalıların siyasete,bürokrasidedaha fazla söz sahibi olabilmesi için neler yapılabilir?” sorusuna, “Bu konuda, birçok defa aynı soruyla karşılaşıyoruz. Milletvekili arkadaşlarla bir araya gelip bürokrasi meselesini konuşacağız. Hiç kuşkunuz olmasın Allah’ın izniyle, sizlerin desteğiyle sorunların altında kalkacağız” şeklinde cevap verdi.

Habib Çadırcı da, Milletvekili Özcan’a, toplantıya katılıp çalışmaları hakkında bilgi verdiği için teşekkür etti. Çadırcı, davete icabet edip duyarlılık gösteren hemşehrilerine de şükranlarını sundu ve söz konusu toplantıların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Reşat KUŞÇUOĞLU / ANKARA

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Reşat Kuşçuoğlu Urfa Platformu Habib Çadırcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu