Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Eleşkirt Kaymakamı TKDK'yı ziyaret etti

Eleşkirt Kaymakamı TKDK'yı ziyaret etti

Ağrı Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ağrı İl Koordinatörü Ali Haydar Yiğit'i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2015 Perşembe 22:53
Eleşkirt Kaymakamı TKDK'yı ziyaret etti

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ağrı İl Koordinatörü Ali Haydar Yiğit’i makamında ziyaret eden Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, yürütülmekte olan hibe programı, desteklenen mevcut yatırımlar, hayata geçirilmesi planlanan yeni projeler ve özellikle 2016 yılı itibariyle yürürlüğe girecek olan IPARD 2 hakkında bilgi aldı.

Nüfusu 20 binin altında olan Eleşkirt ilçesinin özellikle kırsal yatırımlar açısından uygun olduğunu belirten Topsakaloğlu, ilçenin diğer yatırımlar açısından da önemli avantajlara sahip olduğunu ifade etti. Topsakaloğlu, mevcut potansiyelin kullanılabilmesi için kendilerinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında da TKDK Ağrı İl Koordinatörü Ali Haydar Yiğit’e bilgi verdi.

Eleşkirt halkının TKDK desteklerinden faydalanabilmesi için üzerlerine düşen her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını ifade eden Topsakaloğlu,  söz konusu desteklerin Eleşkirt için mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

TKDK İl Koordinatörü Ali Haydar Yiğit, Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu’na ziyaretinin anısına plaket takdim etti. TKDK’nın bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dileyen Topsakaloğlu, Yiğit’e teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.    

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com