Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Elektrikte Sürpriz Faturaya Son!

Elektrikte Sürpriz Faturaya Son!

Şanlıurfa Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş, bilgisayar sisteminden kaynaklanan hatadan dolayı vatandaşlara çıkan sürpriz faturaları önlenmesi için tedbir aldıklarını açıkladı

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2013 Salı 16:51
Elektrikte Sürpriz Faturaya Son!

Şanlıurfa Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: Şirketimizce; 28.06.2013 tarihinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş devir alındıktan sonra abonelerimizin birikmiş elektrik borçlarına tahakkuk eden gecikme faizlerinin alınmaması ve abonelere ödeme kolaylığı sağlama noktasında 01.07.2013 - 31.08.2013 tarihlerini kapsayan bir kampanya başlatılmıştır.
Bu kampanyadan elektrik borcu olan abonelerimizin faydalanması için bağlı illerimizde Duyuru ve ilanlar yapılmış ayrıca borcu olan abonelerimizin adreslerine bilgilendirmeler yapılmıştır.
Ancak bilgisayar sisteminden kaynaklanan bir hatadan dolayı borcu olmayan abonelerimize de borç bildirimi yapılmıştır. Elde olmayan bu hatanın tekrarlanmaması için tedbirler alınmış olup sistem üzerinde gerekli müdahaleler yapılmıştır.
Bu tür problemlerin bir daha yaşanmaması için Şirket Müdürlüğümüzce gerekli hassasiyetin gösterileceği hususunu abonelerimizin bilgilerine arz ederiz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com