Advert
Advert
Advert

Elektrikler kesilecek

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan yüksek gerilim hat bakım onarım çalışmaları yapılacaktır.

Elektrikler kesilecek
Elektrikler kesilecek

Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 02.11.2013 tarihinde 08.00-16.00 saatleri arasında çalışma yapılacağından dolayı Karaköprü Sefa Koop,lpekİnş ve Çevresinde enerji kesintisi yapılacaktır.

 

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan yüksek gerilim hat bakım onarım çalışmaları yapılacaktır.Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 03.11.2013 tarihinde 08.00-13.00 saatleri arasında çalışma yapılacağından dolayı Zirve Konutları, Belediye su deposu,Doğa Koleji,Beyka Siteleri,Gülmar market ve çevresinde enerji kesintisi yapılacaktır.

 

İşletme Bakım Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa-1 TM de devreye alınacak olan 100 MVA lık 154/33 kv TR-A primer teçhizat montajı için 03.11.2013 tarihinde 07.00-16.00 saatleri arasında TM’den beslenen tüm fiderlerin enerjisiz kalacağı belirtilmektedir.TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Şanlıurfa İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa-1 TM’de (Ahmet Yesevimah.Toki,Evren Sanayi, Devteştimah, Bağlarbaşı mah, Bahçelievler Mahallesinin bir Bölümü,Yavuz Selim mah,Süleymaniye mah, Direkli mah,Akabe mah,Dedeosmanmah.Haleplibahçemah, Buhara Mah, ManceMah, Eski Otogar Civarı, Dedeman Oteli, Hilton Oteli) kesinti yapılacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle