Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Elektrikler kesilecek

Elektrikler kesilecek

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan yüksek gerilim hat bakım onarım çalışmaları yapılacaktır.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2013 Perşembe 17:38
Elektrikler kesilecek

Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 02.11.2013 tarihinde 08.00-16.00 saatleri arasında çalışma yapılacağından dolayı Karaköprü Sefa Koop,lpekİnş ve Çevresinde enerji kesintisi yapılacaktır.

 

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan yüksek gerilim hat bakım onarım çalışmaları yapılacaktır.Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 03.11.2013 tarihinde 08.00-13.00 saatleri arasında çalışma yapılacağından dolayı Zirve Konutları, Belediye su deposu,Doğa Koleji,Beyka Siteleri,Gülmar market ve çevresinde enerji kesintisi yapılacaktır.

 

İşletme Bakım Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa-1 TM de devreye alınacak olan 100 MVA lık 154/33 kv TR-A primer teçhizat montajı için 03.11.2013 tarihinde 07.00-16.00 saatleri arasında TM’den beslenen tüm fiderlerin enerjisiz kalacağı belirtilmektedir.TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Şanlıurfa İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa-1 TM’de (Ahmet Yesevimah.Toki,Evren Sanayi, Devteştimah, Bağlarbaşı mah, Bahçelievler Mahallesinin bir Bölümü,Yavuz Selim mah,Süleymaniye mah, Direkli mah,Akabe mah,Dedeosmanmah.Haleplibahçemah, Buhara Mah, ManceMah, Eski Otogar Civarı, Dedeman Oteli, Hilton Oteli) kesinti yapılacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com