Advert
Advert

Elektrik yine kesiliyor

DEDAŞ yaptığı yazılı açıklamada test ve arıza giderme çalışmalarından dolayı Hilvan İlçesinde yarın ve Salı günü elektrikler kesilecek.

Elektrik yine kesiliyor
Elektrik yine kesiliyor

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İşletme Bakım Müdürlüğünüze bağlı Hilvan TM de 25.11.2012 tarihinde 09.00-16.00 saatleri arasında yıllık bakım programı çerçevesinde 33 Kv bara boşaltılarak bakım test ve arıza giderme çalışmaları yapılacağından dolayı, belirtilmiş olan tarih ve saatler arasında Hilvan TM den beslenen tüm fiderlerin enerjisiz kalacağı belirtilmekte olup, TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Şanlıurfa İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü tarafından 25.11.2012 tarihinde 09.00-16.00 saatleri arasında Hilvan TM'den beslenen Hilvan merkez ve tüm köyler enerjisiz kalacak.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İşletme Bakım Müdürlüğünüze bağlı Hilvan TM 'de 27.11.2012 tarihinde 09.00-16.00 saatleri arasında yıllık bakım programı çerçevesinde 33 Kv bara boşaltılarak bakım test ve arıza giderme çalışmaları yapılacağından dolayı, belirtilmiş olan tarih ve saatler arasında Hilvan TM den beslenen tüm fiderlerin enerjisiz kalacağı belirtildi.

www.balikligol.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HATMI SERIF KURAN I KERIM 29 CÜZ
HATMI SERIF KURAN I KERIM 29 CÜZ
Ramazan Bayramı namazı Urfa'da kaçta? İl İl Bayram namazı vakitleri
Ramazan Bayramı namazı Urfa'da kaçta? İl İl Bayram namazı vakitleri