Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Elektrik yine kesiliyor

Elektrik yine kesiliyor

DEDAŞ yaptığı yazılı açıklamada test ve arıza giderme çalışmalarından dolayı Hilvan İlçesinde yarın ve Salı günü elektrikler kesilecek.

Giriş Tarihi: 23 Kasım 2012 Cuma 17:23
Elektrik yine kesiliyor

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İşletme Bakım Müdürlüğünüze bağlı Hilvan TM de 25.11.2012 tarihinde 09.00-16.00 saatleri arasında yıllık bakım programı çerçevesinde 33 Kv bara boşaltılarak bakım test ve arıza giderme çalışmaları yapılacağından dolayı, belirtilmiş olan tarih ve saatler arasında Hilvan TM den beslenen tüm fiderlerin enerjisiz kalacağı belirtilmekte olup, TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Şanlıurfa İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü tarafından 25.11.2012 tarihinde 09.00-16.00 saatleri arasında Hilvan TM'den beslenen Hilvan merkez ve tüm köyler enerjisiz kalacak.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İşletme Bakım Müdürlüğünüze bağlı Hilvan TM 'de 27.11.2012 tarihinde 09.00-16.00 saatleri arasında yıllık bakım programı çerçevesinde 33 Kv bara boşaltılarak bakım test ve arıza giderme çalışmaları yapılacağından dolayı, belirtilmiş olan tarih ve saatler arasında Hilvan TM den beslenen tüm fiderlerin enerjisiz kalacağı belirtildi.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Evlilik programlarındaki rezalet gündemden düşmüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com