Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ELEKTRİK TELLERİ İNŞAATI DURDURDU

ELEKTRİK TELLERİ İNŞAATI DURDURDU

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2010 Salı 11:14
ELEKTRİK TELLERİ İNŞAATI DURDURDU

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde evininin üstünden geçen elektrik telleri yüzünden 3 yıldır inşaatı tamamlayamadığını iddia eden bir kişi mahkemeye başvuruyor.
İlçenin Cumhuriyet Mahallesi Mine Sokak'ta bulunan evinin inşaatını, üstünden geçen elektrik telleri nedeni ile 3 yıldır durdurmak zorunda kaldığını belirten Ömer Yüce, tüm gerekli evraklarının tam olmasına rağmen DEDAŞ yetkililerin olaya müdahale etmediklerini söyledi. Ömer Yüce, kendisinin Yozgat'ta çalışan bir işçi olduğunu belirterek, "Elektrik direğinin 3 kere yeri değiştirildi. En son evimin dibine dikildi. Elektrik tellerinin ise bir kısmı evimin üstünden bir kısmı de neredeyse içinden geçecek.
İnşaat ustaları evi yarı bıraktılar. 'Teller var biz nasıl çalışalım' dediler. Direğin kaldırılması için başvurdum. Tapu fotokopisini istediler verdim, imar projesini istediler verdim, 5 katlık inşaat projesini istediler verdim. Elektrik direğini 'bugün, yarın kaldıracağız' dediler halen duruyor. Sonra da bana 'yeraltı elektrik döşeyeceğiz' dediler. 3 Yıldır bu inşaat bu şekilde duruyor. Ben işçi bir adamım. Neden benim evimin yanından kaldırmıyorlar? Elektrik tellerinin kaldırılmasını bekliyorum"
dedi.
Bu arada Ömer Yüce, DEDAŞ'ı mahkemeye vereceğini ve dosyalarının fotokopisini istediklerini ancak DEDAŞ'ın dosyalarını vermediğini iddia etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com