Advert
Advert
Advert

Elektrik kesintilerine CHP Gençlik Kollarından tepki

CHP Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Acet’ten elektrik kesintilerine tepki; “Elektrik kesintileri sıklaşmış olup bu kesintiler ramazan ayının içinde bulunduğu şu günlerde vatandaşlarımıza eziyet ettirmektedir” dedi.

Elektrik kesintilerine CHP Gençlik Kollarından tepki
Elektrik kesintilerine CHP Gençlik Kollarından tepki

Acet yaptığı açıklamada; “Ramazanın Gelmesiyle birlikte artan sıcaklıklardan dolayı il merkezinde ve beldelerde klima kullanımı artmış durumlarda şehir merkezinde sıcaklıkların 51 derecelere çıktığı şu günlerde klima kullanımı artmaktadır buna bağlı olarak Dicle elektrik dağıtım aş tarafından Şanlıurfa’da ve beldelerde özellikle kısas beldesi ve civar beldelerinde elektrik kesintileri sıklaşmış olup bu kesintiler ramazan ayının içinde bulunduğu şu günlerde vatandaşlarımıza eziyet ettirmektedir.

 

CHP İl gençlik kolları olarak Dicle Elektrik dağıtım Aş. Kurumuna buradan Halkımız adına seslenmek istiyoruz bu elektrik kesintilerinin nedenlerinin bulunarak arızaların giderilmesini bir an önce’de son bulmasını istiyoruz.

 

Uzun yıllardır yaşadığımız elektrik kesintisi sıkıntısının Kısas beldesinde ve civarındaki belde ve köylerde bu dönemde çok artması üzerine bir basın açıklaması yapma ve soruna dikkat çekme ihtiyacı duyduk.

 

Elektrik kesintisi gündelik hayatı felç etme noktasına getirmekle kalmıyor, elektronik eşyalarımıza ciddi zararlar vermektedir. Bozulan elektronik eşyalarımızın özellikle bu nedenlere bağlı olduğunu ilgili bilirkişiler belirtmektedir. Elektrik kesintileri nedeniyle uğradığımız maddi zarar astronomik boyutlardadır.

 

CHP İl gençlik kolları olarak Dicle Elektrik dağıtım Aş. Kurumuna bu sıkıntının en kısa zamanda çözülmesi için hem Dicle Elektrik aş Müdürlüğüne hem devletin ilgili mercilerine buradan çağrı yapıyoruz.

 

Elektrik kesintilerinin sürmesi halinde, CHP İl gençlik kolları olarak bu problemin takipçisi olacağımızı, bundan sonra sebebiyet verecekleri maddi zararları not edip listeleyeceğimizi ve adli yargı mercileri önünde tazminat davalarıyla halkımızın hakkını arayacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!