Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Elektrik kesintilerine CHP Gençlik Kollarından tepki

Elektrik kesintilerine CHP Gençlik Kollarından tepki

CHP Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Acet’ten elektrik kesintilerine tepki; “Elektrik kesintileri sıklaşmış olup bu kesintiler ramazan ayının içinde bulunduğu şu günlerde vatandaşlarımıza eziyet ettirmektedir” dedi.

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2013 Cuma 15:22
Elektrik kesintilerine CHP Gençlik Kollarından tepki

Acet yaptığı açıklamada; “Ramazanın Gelmesiyle birlikte artan sıcaklıklardan dolayı il merkezinde ve beldelerde klima kullanımı artmış durumlarda şehir merkezinde sıcaklıkların 51 derecelere çıktığı şu günlerde klima kullanımı artmaktadır buna bağlı olarak Dicle elektrik dağıtım aş tarafından Şanlıurfa’da ve beldelerde özellikle kısas beldesi ve civar beldelerinde elektrik kesintileri sıklaşmış olup bu kesintiler ramazan ayının içinde bulunduğu şu günlerde vatandaşlarımıza eziyet ettirmektedir.

 

CHP İl gençlik kolları olarak Dicle Elektrik dağıtım Aş. Kurumuna buradan Halkımız adına seslenmek istiyoruz bu elektrik kesintilerinin nedenlerinin bulunarak arızaların giderilmesini bir an önce’de son bulmasını istiyoruz.

 

Uzun yıllardır yaşadığımız elektrik kesintisi sıkıntısının Kısas beldesinde ve civarındaki belde ve köylerde bu dönemde çok artması üzerine bir basın açıklaması yapma ve soruna dikkat çekme ihtiyacı duyduk.

 

Elektrik kesintisi gündelik hayatı felç etme noktasına getirmekle kalmıyor, elektronik eşyalarımıza ciddi zararlar vermektedir. Bozulan elektronik eşyalarımızın özellikle bu nedenlere bağlı olduğunu ilgili bilirkişiler belirtmektedir. Elektrik kesintileri nedeniyle uğradığımız maddi zarar astronomik boyutlardadır.

 

CHP İl gençlik kolları olarak Dicle Elektrik dağıtım Aş. Kurumuna bu sıkıntının en kısa zamanda çözülmesi için hem Dicle Elektrik aş Müdürlüğüne hem devletin ilgili mercilerine buradan çağrı yapıyoruz.

 

Elektrik kesintilerinin sürmesi halinde, CHP İl gençlik kolları olarak bu problemin takipçisi olacağımızı, bundan sonra sebebiyet verecekleri maddi zararları not edip listeleyeceğimizi ve adli yargı mercileri önünde tazminat davalarıyla halkımızın hakkını arayacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com