Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Elektrik kesintileri Özdiker Halep Çarşısı Esnafını bıktırdı

Elektrik kesintileri Özdiker Halep Çarşısı Esnafını bıktırdı

ŞANLIURFA / Urfa'nın Eyyübiye ilçe sınırları içerisinde bulunan Özdiker Halep Çarşısı yönetimi zırt pırt elektrik kesintilerinin esnafı canından bezdirdiğini belirterek, "Artık bu keyfi kesintilerin bir an evvel son bulmasını istedi'

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2016 Salı 16:12
Elektrik kesintileri Özdiker Halep Çarşısı Esnafını bıktırdı646 işyerili pasaj esnafı ymnetim kurulu üyesi Mahmut Kakız, elektrik kesintilerinin esnafı canından bezdirdiğini belirterek, "Daha  yağmur, kar ,kış gelmeden zırt pırt enerji kesintilerine bir anlam veremediğini belirterek,''Sürekli kesilen elektrikler, bozulan cihazlar bir yana, en önemlisi bozulan sinirler ve mağduriyetlerin yanında esnaf olarak vatandaşların siparişlerini yetiştiremediğimiz gibi işçi yövmiyelerini de cebimizden öder duruma geldik" dedi.

SON GÜNLERDE  SIK SIK ELEKTRİKLER KESİLİYOR'

Elektriği üreten, ileten ve dağıtan kuruluşların görevi; toplumun ihtiyacı olan elektrik enerjisini kesintisiz ve kaliteli olarak tüketicilerine sunmaktır' diyen Mahmut Kakız, "Özelleştirme sonucu dağıtım şirketinin kaliteli ve kesintisiz enerji teminini beklerken, DEDAŞ'IN zırt pırt ikide bir elektrikleri kesmesi esnaf olarak iş yapamaz hale getirdi.

Kakız:''Özelleştirme ile birlikte iddia edildiği gibi kaliteli, kesintisiz enerji değil, tersine sorunlu ve ve ikide bir enerji kesintileri ile karşı karşıyayız.Özellikle Şanlıurfa genelide son günlerde  sıkça elektrik kesintilerine maruz kalmaktadır" diye konuştu.

Esnaf olarak elektrik kesintisi süresince çalışamaz duruma geldiğimizi DEDAŞ'ın  daha fazla  biz esnafı mağdur etmektedir. Özellikle şehir merkezinde bulunan bizim gibi küçük ve orta ölçekli işletmeler , ciddi zararlara uğramakta. Peki enerji kesintisinin sebebi nedir? Diye sorduğumuzda DEDAŞ bu konuda bize mantıklı cevap veremiyor.Nedir efendim bakım onarım mış? DEDAŞ'a soruyoruz:''Arızaya müdahale süresi manevralarla mı yoksa ekipman değişimi ile mi yapılmaktadır. Bu konuda Elektrik kesintileri bıktırdı? Diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com