Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Elektrik kaçağı terör kadar sorundur

Elektrik kaçağı terör kadar sorundur

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız; "Şanlıurfa'da 9 bin kaçak pompa var. Yeni yılda kaçak pompa ile sulama yapmak isteyen çiftçileri şimdiden uyarıyorum. Ekim yapmasanız daha iyi. Çünkü biz dürüst vatandaşın hakkını düşünerek kaçak elektrik kullanımını engelleyeceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2012 Cuma 14:56
Elektrik kaçağı terör kadar sorundur
Polisevi Toplantı Salonunda Enerji Bakanlığı bürokratlarının yanı sıra Şanlıurfa Milletvekilleri, Siirt, Batman, Mardin ve Diyarbakır Milletvekilleri, Valileri ve STK temsilcileri ile toplantı yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yıldız; "Meskenlerede kaçak kullanımın da önüne geçmek için çalışmalar yapacağız. Aksi durumda yapacağımız yatırımların kaçak kullanımını finanse etmeye gideceğini biliyoruz" dedi.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ise; "Kaçak elektrik en az terör kadar sorundur" diyerek sorunun vehametine dikkat çekti.

Güvenç, Yatırımcıların dalgalanan elektrikten dolayı yatırım yapamadığıan dikkat çekerek;  "Sulama kaçağının yanında meskenlerde de kaçak elektrik fahiş derece kullanılıyor. bunun hiç bir gerekçesi olamaz" dedi.
Toplantı basına kapalı olarak devam etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com