Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Elektirik için Bakan Çelik ve Albayrak buluştu

Elektirik için Bakan Çelik ve Albayrak buluştu

Başta Şanlıurfa olmak üzere bölge illerin en büyük problemi olan elektrik enerjisinin düzenli hale getirilmesi için Bakan Faruk Çelik ve Berat Albayrak bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2016 Pazar 22:38
Elektirik için Bakan Çelik ve Albayrak buluştu

Şanlıurfa Milletvekili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve bölge milletvekilleri son günlerde elektrik kesintileri ve faturalamada yaşanan sıkıntıyı gidermek için Enerji Bakanı Berat Albayrak ile toplantı yaptılar.

Toplantının neticesine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmazken, Bakan Faruk Çelik konuyu sosyal medya hesabından "Enerji Bakanımız Berat Albayrak ve milletvekillerimizin katılımıyla Güneydoğu'daki elektrik kesintilerini görüştük" şeklişnde açıkladı. 

Haber: Ali Aslan / www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2016-04-25 10:38:48MEHMET ALTUN

    HARRAN, AKÇAKALE VE VİRANŞEHİRDE ELEKTRİK KESİNTİLERİNDEN DOLAYI TARLALARINI SULAYAMAYAN ÇİFTÇİLER PERİŞAN DURUMDADIRLAR.. YETKİLİLER BU SORUNA BİR ÇÖZÜM BULMALI. MEHMET ALTUN-BAKKALBA

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'daki Tarım arazilerine DSİ tarafından su verilecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com