Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğünden Rehberlik öğretmenlerine seminer

Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğünden Rehberlik öğretmenlerine seminer

Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Elazığ Belediye Başkanlığının ortak organizesiyle, Rehberlik öğretmenlerine yönelik farkındalık ve bilgilendirme eğitimleri verildi.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2015 Cuma 08:12
Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğünden Rehberlik öğretmenlerine seminer

Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şubesi Ruh Sağlığı Programları Birimi ve Elazığ Belediye Başkanlığı tarafından ortak organize edilen Rehberlik öğretmenlerine yönelik farkındalık ve bilgilendirme eğitimleri , Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Rehberlik öğretmenlerine yönelik düzenlenen farkındalık ve bilgilendirme eğitimlerinde; Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Otizm Spektrum Bozukluğu ve İntiharı Önleme konuları ele alındı. Eğitimlere konuşmacı olarak Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde görevli Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr. Bedia İnce Taşdelen ve Çocuk ile Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr. Canem Kavurma katıldı.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com