Advert
Advert
Advert

El Sanatları Sergisi

El Sanatları Sergisi
El Sanatları Sergisi

Şanlıurfa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Sosyal APK Birimi "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" etkinlikleri kapsamında bir sergi hazırladı.

          EYYÜPKENT El Sanatları Merkezi kursiyerlerine ait sergide takı tasarım, dikiş mefruşat v.b branşlarda toplam 90 kursiyere ait yüzlerce ürün sergilendi.

          Sergi açılışına Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe, Belediye Meclis Üyesi Osman Polat ve İbrahim İletmiş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Necmi Karadağ ve çok sayıda davetli katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Belediye Meclis Üyesi İbrahim İletmiş ve davetlilerin katılımıyla açılan sergide bir açıklama yapan Başkan Fakıbaba, tüm bayanların "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nü kutladığını söyledi.

 İmkân verildiğinde Şanlıurfalı bayanların çok başarılı işler yapacağını belirten Fakıbaba, "Ortaya konulan ürünlere gerçekten hayran kaldım. Sergilenenlerin hepsi birbirinden güzel" dedi.

Sergide bayanların el emeği göz nuru tekstil ürünlerini inceleyen Başkan Fakıbaba'ya kursiyerler bazı hediyeler takdim etti. Hediyeleri memnuniyetle kabul eden Fakıbaba, Şanlıurfa Belediyesi olarak sergilenen ürünlerin satılması konusunda bayanlarımıza destek olacakları sözünü verdi.

Fakıbaba, "Tüm bayanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. El Sanatları Merkezi'nde eğitim gören kursiyerleri ortaya koydukları eserlerden dolayı da tebrik ediyorum. Etkinlikler kapsamında Eyüp Kent El Sanatları Merkezimize ait ürünlerin yer aldığı serginin açılışını yaptık. Serginin hazırlanmasında emeği geçen çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Fakıbaba, serginin 10 gün boyunca ziyaretçilere açık kalacağını bildirdi.

www.balikligol.com

http://balikligol.com/images/news/887.jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!