Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya El Kaideden hükümete tehdit!

El Kaideden hükümete tehdit!

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2010 Cuma 13:59
El Kaideden hükümete tehdit!

Terör örgütü El Kaidenin iki numarası Eymen El Zevahiri, Pakistan hükümetini son sel felaketinde yavaş davranmakla suçlayarak, Pakistan halkından hükümete karşı ayaklanmasını istedi.

Zevahiri, 11 Eylül saldırılarının yıl dönümü dolayısıyla hazırlandığı tahmin edilen 44 dakikalık ses kasetinde, Pakistan hükümeti ve ordusundaki yönetici sınıfın öncelikli kaygısının yerli ve yabancı banka hesaplarını dolarlarla doldurmak olduğunu ileri sürdü.

Zevahiri, Muzaffer Ümmet, Bozguna Uğrayan Haçlı: Haçlı Kampanyasının Başlamasından Sonraki Dokuz Yıl başlığı taşıyan ve El Kaide tarafından kullanılan İslamcı bir internet sitesinde yayımlanan kasette, Pakistanlılar ile Türklerden de, Afganistandaki operasyonlara katılımları nedeniyle hükümetlerine karşı ayaklanmasını talep etti.

Zevahiri, Müslüman Türk halkı Afganistandaki Müslümanları öldürme kampanyasına katılan hükümetlerinin davranışına karşı koymalıdır. Aynı doğru Pakistan hükümeti için de geçerlidir dedi.

Zevahirinin Afganistan-Pakistan sınırındaki dağlık bölgelerde saklandığı sanılıyor.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com