Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem El Kaide bağlantılı kişilerin listesi güncellendi

El Kaide bağlantılı kişilerin listesi güncellendi

"El Kaide ile Bağlantılı Tüzel Kişi, Kuruluş ve Organizasyonlar" listesi güncellendi.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2014 Çarşamba 11:50
El Kaide bağlantılı kişilerin listesi güncellendi

 Resmi gazetede yayımlanan karara göre, “El Kaide ile Bağlantılı Tüzel Kişi, Kuruluş ve Organizasyonlar" listesi güncellendi. Yayımlanan listeye 14 kişinin ismi eklenirken bir kişinin ise bilgisi güncellendi.

Karara göre listeye eklenen kişilerin isimleri şu şekilde sıralandı; “Ahmed Abdullah Salih El Hazmari El Zahrani, Azzam Abdullah Zureyk El Malid El Subhi, İbrahim Süleyman Hamad El Hableyn, Maysar Ali Musa Abdullah El Cuburi,  Abdurrahman Muhammed Mustafa El Kaduli, Abdurrahman Halif Ubeyd Cuday El Enizi, Şafi Sultan Muhammed El Acmi, Anders Cameroon Ostensvig Dale, Seyfullah Bin Hüseyin, Anas Hasan Hattab, Emilie Konig, Kevin Guiavarch, Ömer Diyabi, Abdurrahman Bin Umayr El Nuaymi.”

Ayrıca listede ismi bulunan İyad Agali isimli şahsın ise bilgileri güncellenirken listeye Tunus'ta faaliyet gösteren Ensar El Şeria ile Lübnan, Suriye ve Arap Yarımadası'nda faaliyet gösteren Abdullah Azzam Tugayları isimli iki örgüt ismi eklendi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Son Dakika! İbrahim Ayhan Gözaltına alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com