Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Ekmel’in Akıl Hocası o mu?

Ekmel’in Akıl Hocası o mu?

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun “otorite” vurgusu yaparak terör devleti İsrail’e sahip çıkması, Fetullah Gülen’in “Otoriteden izin alınmalıydı” şeklindeki skandal sözlerini hatırlattı.

Giriş Tarihi: 6 Temmuz 2014 Pazar 11:43
Ekmel’in Akıl Hocası o mu?

28 Şubat sürecinde Refahyol hükümetini bitirmek için bir araya gelen “5’li çete” lakaplı 5 STK’yı andıracak şekilde ittifak yapan CHP, MHP, BTP, DP ve DSP’nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun “otorite” vurgusu yaparak terör devleti İsrail’e sahip çıkması, Mavi Marmara saldırısında İsrail’in yanında yer alan Paralel çetenin lideri Fetullah Gülen’in “Otoriteden izin alınmalıydı” şeklindeki skandal sözlerini hatırlattı.

‘MONŞER’ EKMEL’E BAK SEN!

Kendisini sahaya süren Aydın Doğan’ın kanalı CNN Türk’e çıkan “monşer” Ekmeleddin İhsanoğlu, Siyonist İsrail’in mazlum Filistinlilere uyguladığı insanlık dışı muameleyi resmen onayladı! İsrail’in bölgenin ‘otoriteri’ olduğunu savunan İhsanoğlu, zulme sessiz kalmayan AK Parti hükümetini eleştirerek, “Türkiye, Filistin konusunda tarafsız kalmalıdır” dedi.

SÖZLERİ GÜLEN’İN ÇIKIŞIYLA ÖRTÜŞÜYOR

İhsanoğlu’nun bu skandal beyanlarının Pensilvanya’daki çiftliğinde yaşayıp ülkesine ihanet eden Fetullah Gülen’in daha önce tartışma konusu olan ifadeleriyle örtüşmesi dikkat çekti. Katil İsrail’in askerleri, 30 Mayıs 2010’da abluka altında inleyen Filistinlilere gıda malzemesi götüren Mavi Marmara gemisine baskın düzenlemiş ve 9 Türk vatandaşımızı şehit etmişti. Uluslararası sularda korsanlık yapan İsrail’in bu saldırısı dünyayı ayağa kaldırmış, Siyonist canilere tepki yağmıştı. Ancak herkesi şok eden bir çıkış yapan Fethullah Gülen, İHH’yı suçlarken, İsrail’e ise hak vermişti. Gülen, katledilen 9 vatandaşımız için taziye mesajı yayımlamak yerine İsrail’in müdahalesini savunmuş ve “Otoriteden izin alınmalıydı” demişti. Gülen’in bu çıkışı duyarlı Müslümanları yaralarken, Yahudi lobisinden ise teşekkür almıştı. Siyonistler, Gülen’e “Yahudisever imam” şeklinde övgüler yağdırmıştı. Şimdi kamuoyu, İsrail ağzıyla konuşan ‘çatı adayı’ Ekmeleddin İhsanoğlu’nun konuşmasını Gülen’in telkinlerine göre şekillendirip şekillendirmediğini merak ediyor.

Yeni Akit

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com