Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ekmeleddin İhsanoğlu'nu bitiren Urfalı vekil

Ekmeleddin İhsanoğlu'nu bitiren Urfalı vekil

Melih Gökçek, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu konusunda "bir yerlerden kıstırıldığını" savundu. Gökçek, Urfa eski Vekili İbrahim Halil Çelik'ten aldığı bilgi ile Ekmeleddin'i adeta bitirdi.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2014 Cuma 15:29
Ekmeleddin İhsanoğlu'nu bitiren Urfalı vekil

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Kanal 24 canlı yayınında Elif Çakır'ın sorularını yanıtladı.

Melih Gökçek, 12 yıllık AK Parti iktidarını anlatırken,"neden Recep Tayyip Erdoğan" sorusuna grafiklerle Türkiye'nin nereden nereye geldiğini gösterdi.

Elif Çakır "sizce Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığına ilişkin ne düşünüyorsunuz? İhsanoğlu neden aday gösterildi? Arka planda neler oldu?" sorusuna Melih Gökçek şunları söyledi:

"'ŞARON, ÇOK BÜYÜK DEVLET ADAMIYDI' DEMİŞTİ"

Melih Gökçek, Eski Şanlıurfa milletvekili Halil İbrahim Çelik'in kendisini telefonla arayarak Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Ariel Şaron'un komaya girdiği haberi geldiği esnada, Şaron için;"çok yazık oldu, büyük devlet adamıydı" ifadelerini kullandığını aktardı. Gökçek şunları söyledi:

"Bugün telefonla eski Urfa Milletvekili ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Çelik ile görüştüm. Çelik, bana 4 Ocak 2006 tarihini verdi. "Beni toplantıya katılmak üzere Cidde'ye çağırdılar. Müsiad da orda, Ekmeleddin Bey de orada" dedi. "Birlikte masanın etrafında oturuyoruz, o sırada haber geldi. Ve dediler ki; Ariel Şaron komaya girdi. Ve Ekmel Bey'i oradaki aşağı yukarı 20-30 kişiyi şahit gösteririm" diyor. Söylemiş olduğu tabir aynen şu: "Çok yazık oldu. Çok büyük bir devlet adamıydı." Şaron için söylüyor. Şaron kim? 'Beyrut kasabı' diye anılan Sabra ve Şatilla katliamlarının, 2000 kişinin ölmesinin asıl sorunlusu olarak bilinen bir katil. O katil için "çok büyük devlet adamı" diyor. Kim diyor? Ekmeleddin Bey diyor. Yani Ekmeleddin'in İsrail'in katillerine bakış açısı bu."

YORUMLAR
  • yorum2014-08-09 12:34:17Burhan Günçay

    maymuna dönen ekmeli savunan,bu arada da İ.H çelik gibi mümtaz bir şahsiyete dil uzatma dangalaklığını gösteren FIŞKİYECİ derhal i.h çelikten özür dileyip helallik al bakayım

  • yorum2014-08-08 23:08:29ben

    şıracının şahidi bozacı.İ.H.Çelik tüm urfaya yalan söyledi kur-an üzerine yemin edecem dedi. tükürdüğünü yaladı.İ.Melih önce belediyenin önündeki fişkiyeyi kıranı bulsun

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com