Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Ekmekte Yüzde 30 İndirim Yapılıyor

Ekmekte Yüzde 30 İndirim Yapılıyor

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2010 Cuma 14:38
Ekmekte Yüzde 30 İndirim Yapılıyor

 

Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı; “unlu mamül, somun, tırnaklı pide, Lavaş ekmek ve lahmacun’da  % 30 daha ucuz fiyatla hizmet vermeye hazırız” dedi.

 

Konu ile ilgili olarak bir basın açıklaması düzenleyen Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı; Şanlıurfa halkına hitap etmek üzere gerek somun gerek pide ve gerekse unlu mamül fırınlarımızda hiç bir  ayrım yapmadan isteyen istediği yerden  % 30 daha ucuz fiyatla hizmet yapmaya hazır olduklarını belirtti.

 Karaatlı, yaptığı açıklamada; ister somun ekmek, ister tırnaklı pide, ister lavaş ekmek, isterse lahmacunu olsun, günün hangi saatinde olursa olsun gece gündüz farketmeden taze ve sıcak tüm mamüllerimizde % 30 indirimli hizmet vermeye hazırız. saglıklı, hijyen ve kalite bir şekilde yapacağımız indirimli hizmet için hiç bir kamu kurum ve kuruluşuna yani ne belediyeye ne de vilayet makamlarına külfet olmadan, her hangi bir maddi talebimiz olmadan bu hizmeti vereceğiz.

 

Bu projeyi bayram öncesi bu konulardan sorumlu başkan yardımcılarımızdan Sayın Emin İzol paylaştık. Şimdi haber bekliyoruz. Bizler oda olarak hazırız. Üstüne basa basa söylüyorum kesinlikle maddi talebimiz olmadan bu hizmeti vereceğiz ancak tek isteğimiz sistem olarak destek bekliyoruz. Belediyemiz ve Vilayet makamlarımız bu gün destek versin bu projeyi bugün faaliyete geçirelim ki alım gücü düşük tüm Şanlıurfa halkı bu projeden bir an önce faydalanabilsin” diye konuştu.

 

www.balikligol.com .

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com