Advert
Advert
Advert

EKİNCİ’YE MİTİNG GİBİ KARŞILAMA

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci'nin, Türkmeydanı Mahallesi'nde İ.Halil Kızıltaşoğlu ve ailesinin düzenlemiş olduğu toplantı, mahalle halkının yoğun ilgisi nedeniyle mitinge dönüştü.

EKİNCİ’YE MİTİNG GİBİ KARŞILAMA
EKİNCİ’YE MİTİNG GİBİ KARŞILAMA

Ekinci’yi, omuzlarına alıp sloganlarla karşılayan Türkmeydanı'ndaki vatandaşlar, Şıh mıhtar parkındaki program alanına kadar kendisine eşlik ettiler. Program alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar Ekinci’yi alkışlarla karşıladı. Halkın yoğun katılımı sonucunda mahalle toplantısı mitinge dönüştü.

Türkmeydanı Mahallesi Şıh Mıhtar Parkında mahalle sakinleriyle buluşan AK Parti Eyyübiye ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ekinci, “Öncelikle İ.Halil Kızıltaşoğlu ve ailesinin düzenlemiş olduğu bu güzel mahalle toplantısından dolayı teşekkür ediyorum.’’ Dedi. Ekinci, ‘’12 yıllık iktidar tecrübemizi yerel iktidara taşımak için yola çıktık. Herkesin Eyyübiye'liyim demekten gurur duyacağı bir Eyyübiye olacağız” dedi.


Mahalleliye teşekkür eden Ekinci, “Akşamın bu saatinde soğuk havaya rağmen sevginizle bizleri ısıttınız. Artık mahalle toplantılarımız mahallelere sığmaz oldu. Biz bu ilgi ve sevginiz karşısında sizler için ne yapsak azdır. Bizim size hizmet borcumuz var. 30 Mart sonrası hep birlikte yeni bir Eyyübiye inşa edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti iktidarı olarak Şanlıurfa'ya verdikleri bütün sözleri yerine getirdiklerini kaydeden Ekinci, “Sayın Başbakanımız Şanlıurfa'yı ve Şanlıurfa'lıları çok seviyor. Hükümetimizin 12 yıllık iktidarında Şanlıurfa iline yaptığı yatırımları hepimiz çok iyi biliyoruz. Biz söz verdiğimiz yatırımların hepsini yerine getirdik. 30 Mart'tan itibaren bu tecrübelerimizi yerel yönetimlerle bütünleştirip, Eyyübiye ilçemize daha fazla yatırım gelmesini sağlayacağız. Büyükşehir aynı zamanda Şanlıurfa ilimizin kurtuluş reçetesi olacak. Şanlıurfa'nın tamamında yaşanan değişim ve gelişimini hepimiz gördük, görmeye de devam ediyoruz. O yüzden her konuşmamda söylüyorum. Hükümetimizin Şanlıurfa'ya yaptığı en büyük yatırım büyükşehirdir” şeklinde konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!