Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem EKİNCİ’NİN ÇELİK MEMNUNİYETİ

EKİNCİ’NİN ÇELİK MEMNUNİYETİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu Başkanlığında kurulan 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak devam etmesi Şanlıurfa’da memnuniyetle karşılandı.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2014 Cuma 15:55
EKİNCİ’NİN ÇELİK MEMNUNİYETİ


Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci de 62. Hükümetin kurulmasının ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in kabine de yeniden yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ekinci, Şanlıurfa Milletvekili olarak kabinede yeniden yer alan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Yeni Türkiye’nin Yeni Şanlıurfa’sında yapılacak olan projelerin devamlılığına vurgu yaparak’’ Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in kabinede yeniden yer alması tüm Şanlıurfalıları olduğu gibi bizleri de oldukça sevindirmiştir. Sayın Çelik ile birlikte genelde Şanlıurfa’mızda ve özelde de Eyyübiye ilçemizde birçok projeye imza atılacaktır. Şanlıurfalı hemşerilerimizin beklentileri doğrultusunda yapmayı düşündüğümüz ve ilimiz ile ilçemize çağ atlatacak olan projelerin sürekliliği noktasında Sayın Bakanımızdan gelecek olan desteklerin süreceği sevincini hemşerilerimizle paylaşmak istiyoruz. Kentimizi ve sorunlarımızı çok iyi bilen bakanımız var. Hükümetin en önemli görevlerinden biri bir kez daha kendilerine tevdi edildi. Sayın Bakanımızın kentimiz için yaptıkları başarılı çalışmalarına yenilerinin eklenecek olması bizleri oldukça sevindiriyor. Seçim sürecinde vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin bir bir yerine getirilmesinde Sayın Bakanımızın bizlere vereceği katkılarla olacaktır. Sayın Bakanımız, eski dönemde aynı bakanlığı yürütürken gerçekten önemli çalışmalara ve projelere imza atmıştır. Şanlıurfa ve Eyyübiye ile ilgili olan projelerimizin de hem hız kazanması hem de süreklilik arz etmesi Sayın Bakanımızın bizlere vereceği destekle olacaktır. Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in yeni kabinede yer almasının ülkemize, milletimize Şanlıurfa ve Eyyübiye’mize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz’’ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com