Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset EKİNCİ VATANDAŞLARIN SESİNE KULAK VERDİ

EKİNCİ VATANDAŞLARIN SESİNE KULAK VERDİ

 Eyyübiye Belediyesi, Hacı Bayram Mahallesindeki vatandaşların taziye evi taleplerini yerine getirmek için daha önce kıraathane olarak kullanılan mekânı kiralayıp düzenlemeler yaptıktan sonra taziye evi ve çok amaçlı toplantı salonu olarak faaliyete geçirdi.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2015 Çarşamba 13:55
EKİNCİ VATANDAŞLARIN SESİNE KULAK VERDİ

 Hacı Bayram Mahallesi Taziye Evi ve çok amaçlı toplantı salonunda mahalleli kadınlarla bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,” Bizler makamımızda oturan insanlar değil, hizmet için koşturan insanlarız. “ Dedi. Hacı Bayram Mahallesinde vatandaşların taziye evi taleplerine kıraathane olarak kullanılan bir mekânı kiralayıp çözüm bulan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, eşi Ayşe Ekinci ve AK Parti Eyyübiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin İnan ile birlikte kadınlarla bir araya geldi. Eyyübiye Belediyesi Hacı Bayram Mahallesi Taziye evi ve çok amaçlı toplantı salonu haline dönüştürülen mekânda mahalleli kadınların talep ve sorunları dinleyen Başkan Ekinci, taleplerin yerine getirilmesi, sorunların da çözülmesi için ilgili birimlere talimatlar verdi. AK Parti Eyyübiye İlçe Kadın Kollarıyla birlikte organize edilen toplantıya Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eşi Ayşe Ekinci, Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin İnan, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtar İbrahim Akdemir ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

“BİZLER MAKAMLARDA OTURAN DEĞİL, İNSANLARA GİDEN ANLAYIŞA SAHİBİZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci burada yapmış olduğu açıklamada şunları ifade etti:”Bugün Hacı Bayram Mahallesindeyiz. Burada bulunan kadınlarla hasbihal ettik, sorunlarını dinledik. Özelikle de çalışmalarımız noktasında daha rahat bir ortam oluşması nedeniyle bulunmuş oldukları mekânlara geliyoruz, Bizler yerimizde makamımızda oturan insanlar değiliz. Bu ve bunun gibi bu tarz toplantılarımız devam edecek. Gerek kadınlarımız ve gerek çocukları ile birlikte bulunmuş oldukları bu tür ortamlarda sorunlarını dinledik ve taleplerine kulak verdik. Burada bulunan mahalle temsilcilerimiz ile birlikte mahallenin sorunlarını bizlere iletiyorlar, bizlerle ilgili olan sorunlarını anında talimatlar vererek çözüyoruz. Diğer kurumlarda ise bizler aracılığı ile onlara ileterek sorunları çözmeye çalışıyoruz. Yine mahallelerimizin sorunlarını bize aktarmada hem muhtarlarımız hem de mahalle temsilcilerimiz ile bizlere iletmiş oldukları ne tür sorunları varsa anında çözmeye çalışıyoruz bu tür toplantılarımız ve buluşmalarımız aralıksız olarak devam edecektir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com