Advert
Advert
Advert

EKİNCİ, ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Gazi Lisesi'ni ziyaret ederek okuldaki öğrencilere hediye kitap dağıtarak büyük sürpriz yaşattı.

EKİNCİ, ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ
EKİNCİ, ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ

Şanlıurfa İşadamı İbrahim Toru ile birlikte AK Parti Eyyübiye ilçe Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle Gazi Lisesi’ni ziyaret eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, buradaki öğrencilere hediye kitap dağıttı. Okul müdürü Abdülzahit Dalbaşı, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Ekinci; eğitime verdiği önemi bir kez daha ortaya koyarak burada okuyan Lise öğrencilerine kitaplar hediye edildi.

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci kitap dağıtım töreninde yaptığı konuşmada Eğitim hakkında Öğrencilere bilgiler verdi. Ekinci konuşmasında   “Büyüyen Şanlıurfa'da Eğitime Destek Projemiz” kapsamında 2013-2014 eğitim dönemi içerisinde Öğrencilerimize eğitim desteği sunmaktayız. Kitaplarımızı öğrencilerimize hediye olarak dağıttık. Eğitimin istenilen derecede şekillendirilebileceğini göstermek amacıyla her türlü imkânı sağlamayı hedeflemekteyiz. Başarının yakalanması da bu tür teşviklerle olmalıdır. Başarıyı teşvik etmek ve başarıyı ödüllendirmek adına bu tür uygulamalarımız devam edecektir” dedi.

Ekinci, ''Bizim amacımız maddi durumu iyi olmayan ailelerimize ve öğrencilerimize hiçbir yük getirmeden onlarında eğitimlerini sürdürmelerine yardımcı olmak. Biz inanıyoruz ki bilinçli ve eğitimli bir toplumla her sorunun üstesinden geliriz. Ülkemizin yarınları eğitimli ve başarılı gençlerimiz sayesinde bugünden daha aydınlık olacaktır Bu duygularla bütün öğrencilerimize üstün ve kalıcı başarılar diliyorum.' şeklinde konuştu.

Şanlıurfa İşadamı İbrahim Toru ise, “Eyyübiye'mizin eğitimine her türlü katkıyı imkânlarımız çerçevesinde vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerin memnuniyeti bizler için en büyük mutluluktur. Biz her zaman eğitim camiasının yanında olacağız” dedi.
Ekinci daha sonra öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu
Sağlık müdürlüğünde neler oluyor? Dr. Demir’in ataması durduruldu