Advert
Advert
Advert

Ekinci; Eyyübiye'yi hasretini duyduğu hizmetlere kavuşturacağız

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye ilçesine bağlı esnaflarla bir araya geldi.

Ekinci;  Eyyübiye'yi hasretini duyduğu hizmetlere kavuşturacağız
Ekinci;  Eyyübiye'yi hasretini duyduğu hizmetlere kavuşturacağız


AK Parti Eyyübiye Belediye Encümen adayları ile birlikte esnafı ziyaret eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, esnafın sorun ve taleplerini not alarak çözülmesi noktasında çalışacaklarını belirtti.


Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci'yi gören esnaf ve vatandaşlar, ilgi göstererek,  AK Parti Hükümetine Şanlıurfa'ya yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Başkan adayı Ekinci ve beraberindekiler uzun süren esnaf ziyaretinde esnafla uzun süre sohbet ederek, esnafın dilek ve isteklerini not aldı.
Ekinci, esnaf ziyaretleri esnasında zaman zaman sokakta vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılaştı. Beraberindeki partili üyelerle birlikte ziyaretlerini aralıksız sürdüren Ekinci, esnafı tek tek ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ve çalışanların ilgisiyle karşılaşan Ekinci, ziyaretleri esnasında sokakta toplanan ve kendisini tebrik etmek için bekleyen vatandaşlarla da kucaklaştı. Gördüğü ilgi alakadan dolayı duygulu anlar yaşayan Ekinci, vatandaşların dilek ve temennilerini kabul ederek, onlarla uzun sure sohbet etti.

Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Ekinci, daha sonra yaptığı açıklamada, Allah’ın bu görevi nasip etmesiyle birlikte kendileriyle tüm sıkıntıların da sona erdireceklerini belirtti. Eyyübiye'nin her köşe bucağını hizmete doyacağını ifade eden Ekinci, hizmetin vatandaşın en doğal hakkı olduğunu belirtti. Eyyübiye'nin her mahallesinin, her noktasında yaşayanları hizmete mahrum bırakmaya hiç kimsenin hakkının olmadığını belirten Ekinci, ''Gittiğimiz her yerde ziyaret ettiğimiz her esnafımız, büyük bir memnuniyetle ve ilgi alakayla karşılaşıyoruz. Bugün ki ziyaretlerimizde de aynı heyecanla karşılaştık. Halkımızın bize göstermiş olduğu sıcakkanlılık, ilgi alaka bizleri son derece mutlu ediyor. Vatandaşlarımızla bütünleşmiş durumdayız. Onların güvenini ve takdirini kazanmak gurur vericidir. İnşallah 30 Mart 2014 seçimlerinden sonra tüm halkımıza hizmettin en güzelini sunarak Eyyübiye'yi vatandaşlarımızın hasretini duyduğu hizmetlere kavuşturacağız.'' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu