Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ekinci, ‘Daha güçlü koşacağız'’

Ekinci, ‘Daha güçlü koşacağız'’

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, halk arasında aşağı çarşı olarak tabir edilen tarihi çarşı pazarları gezip, 1 Kasım genel seçimlerinde vermiş oldukları desteklerden dolayı esnafa teşekkürlerini iletti.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2015 Cuma 13:17
Ekinci, ‘Daha güçlü koşacağız'’

 

Bazı meclis üyeleri ve birim amirleri ile birlikte geziyi sürdüren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, esnafın hem sorunların dinledi hem de teşekkürlerini iletti. Öte yandan, Kunduracılar Pazarında her Pazartesi ve Cuma günleri yapılan Bereket Duası’nda saf tutan Başkan Ekinci, burada esnafla birlikte elleri semaya açarak hayırlı kazançlar olması adına duaya eşlik etti.

Gümrük Hanı, Kafafhane, Eskici, Bedesten, İsotçular, Attar, Kuyumcular ve Tütüncü Pazarı gibi çok sayıda çarşıyı dolaşan Başkan Ekinci, esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşarak aldıkları destekten dolayı daha güçlü çalışacağız söyleminde bulundu.

Yaklaşık 3 saat süren esnaf gezisinde açıklamada bulunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “1 Kasım sonrasında hem esnafımızı gezdik, hem de teşekkürlerimizi ilettik ve zaman zaman çıkan sıkıntıları talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bazı konularda tamilatlandırma bulunduk ve yine Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere yıllardır devam eden dua olayı var, ona katıldık. Bununla birlikte bir bayram havası içinde esnafımızı geziyor, sorunları dinliyoruz. Yapılacaklar konusunda da talepleri ilgili birimlere iletiyoruz. Esnafımızın, içerisinde bulunduğu ruh hali gerçekten çok güzel, rahatlamış durumda. Gelecek adına çok ümitleri olan esnafımız bizleri mutlu ediyor. Bizleri destekledikleri için teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de daha güçlü koşmaya devam edeceğiz.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com