Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ekinci, Bem-Bir-Sen’in iftarına katıldı‏-VİDEO

Ekinci, Bem-Bir-Sen’in iftarına katıldı‏-VİDEO

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, dün akşam Bem-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2014 Cuma 16:52
Ekinci, Bem-Bir-Sen’in iftarına katıldı‏-VİDEO
Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla her akşam farklı iftar sofralarına konuk olan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, dün akşamda iftarını sendika sofrasında yaptı. Bem-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Hanifi Polat’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Belediye birim amirleri ve personelleri ile sendika çalışanları katıldı.   İftar yemeğinde bir konuşma yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Ramazan ayı dolu dolu geçiyor, dolu dolu yaşanıyor. Dünyanın dört bir yanında Müslümanların üzerinde zulümler inşallah ramazan ayında yoğunlaşan dualar sayesinde, bu zulümler sona erer. Nasıl biz burada huzurlu bir şekilde iftarımızı açıyorsak, dışarda o kardeşlerimizde aynı şekilde iftarlarını açma fırsatı bulurlar. Onun için de bizimde onların dertleriyle dertlenmemiz, onlara dua etmemiz gerekiyor.’ İfadelerini kullandı.   Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci Konuşmasına personelin çalışma performansıyla ilgili bir konuşma yaparak devam etti.   Başkan Ekinci, “performans kriterlerine göre biz ihtiyaçlarımızı değerlendiriyoruz. Bize yakınlığı uzaklığına göre değil, bizimle aynı düşünüp düşünmemesi durumuna göre de değil. Sizin göstereceğiniz performans sayesinde bizimle aynı düşüncede olmasanız bile, benimle aynı düşüncede olupta performans göstermeyen arkadaşımızdan daha önde olacak. Biz yeni kurulmuş bir belediyeyiz, haliyle de birimler kuruluyor, eksikler var bunlarda gideriliyor. Ama sizlerin de üzerine düşen ve yerine getirmeniz gereken görevler var. bir diğer husus, diğer belediyelere gittiğiniz de göstereceğiniz örnek davranışlar, Eyyübiye Belediyesinde çalışan biri olduğunu insanların takip etmesi gerekiyor. Bir yanlışlık olduğu zamanda, bu insanlar burada çalışıyorlar dendiği zaman, bu yanlışlar burada yapılmaz dedirtmek gerekiyor. Bu konuda titiz olunmalıdır. İlçemizin yükü ağır, bu ağır yükü de ancak dürüst bir şekilde doğru bir şekilde çalışırken bu yükü hafifletiriz. Bu ağır yükü adaletli olursak iyi bir şekilde kaldırırız. Bunun içinde sizin biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor.” Dedi.   Sendika Başkanı Polat, Başkan Ekinci’ye teşekkür etti   Bem-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Hanifi Polat ise, “Şanlıurfa’da ve Türkiye’de bir ilke imza atan ve büyükşehir ile beraber dava arkadaşlarımızın sıkıntılarını duyup ön plana çıkan ve diğer ilçelere de örnek olan büyükşehir ne vermişte bende aynısı veriyorum deyip bu güzelliği yapan sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizlerinde onlar için iyi bir performans göstermemiz gerekiyor” dedi.   Yapılan konuşmaların ardından okunan akşam ezanı ile birlikte yenilen yemekle tutulan oruçlar açıldı. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com