Advert
Advert
Advert

Eğitimden Bir Kare fotoğraf yarışması

Eğitim Bir Sen “Eğitimden Bir Kare” sloganıyla fotoğraf yarışması düzenliyor.

Eğitimden Bir Kare fotoğraf yarışması
Eğitimden Bir Kare fotoğraf yarışması admin

 

Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkan İbrahim Coşkun, Eğitim olgusunun bireysel ve toplumsal önemini fotoğraf sanatının etkileyici dilinden faydalanarak anlatmayı amaçlanan yarışmayla, eğitim süreçlerinin kare kare hikâyelerini ortaya çıkartmayı, eğitimin incelikli, zorlu ve fedakârlıkla bezeli atmosferini daha görünür kılmaya katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirtti.

Eğitim gibi hepimizi ilgilendiren özel alanı sanatın gücüyle bir araya getirerek toplumsal bakışı sanat gözüyle yansıtmak istediklerini dile getiren Coşkun, “Meselenin farklı noktalarına tercümanlık edecek” dedi.
Yarışmada birinci olacak eser sahibine 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye 2 bin TL ve Mehmet Akif İnan Özel Ödülü için bin 500 TL ödül verilecek. Sergilemeye hak kazanan fotoğraflar ise telif ücretleri ödenerek açılacak sergiye dâhil edilecek. Ödüle ve sergiye layık görülen eserler çıkarılacak albümde de yer alacak.

Son katılım tarihi 10 Nisan 2018 olan yarışmada dereceye giren fotoğrafların sahipleri, ödüllerini, tarihi daha sonra açıklanacak program kapsamında alacak.

Fotoğraf yarışmasının detayları www.ebsyarisma.org sitemizde yer almaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır