Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Eğitimde 4+4+4 ile İlgili Flaş Açıklama

Eğitimde 4+4+4 ile İlgili Flaş Açıklama

Son günlerde eğitimde 4+4+4 sisteminden doğan öğrencilerin gideceği okulun yeniden belirlenmesinden doğan tartışmalar nedeni ile Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2012 Pazartesi 17:40
Eğitimde 4+4+4 ile İlgili Flaş Açıklama
Esnek bir geçiş sağlanacak, hiç bir öğrencimiz ve velimiz mağdur edilmeyeceğini söyleyen Ahmet Pala yazılı olarak yaptığı açıklama ile konuya açıklık getirdi.
Pala açıklamasında; “TBMM tarafından kabul edilen kanun ile zorunlu eğitim süresi 8 yıldan 12 yıla çıkarılmıştır. Ülkemiz genelinde olduğu gibi Şanlıurfa'da da uygulanması planlanan 4+4+4 sistemine uygun biçimde planlama çalışmaları sürdürülmektedir.

Şanlıurfa, 558.092 öğrencisi olan ve neredeyse tüm okullarında ikili öğretim yapılan bir ilimizdir. Planlama çalışmalarında bu durum göz önünde bulundurularak ve bu süreçte mümkün olduğunca esnek bir geçiş sağlanacak, hiç bir öğrencimiz ve velimiz mağdur edilmeyecektir.
İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz hiçbir endişeye kapılmasınlar” dedi.

www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com