Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Eğitimcilerden Güvenlikçilere iletişim konferansı

Eğitimcilerden Güvenlikçilere iletişim konferansı

Vatandaşlarla iyi ilişkiler ve iletişim kurmada daha sağlam adımlar atmak amacıyla Özel Güvenlik görevlilerine eğitim verildi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2012 Çarşamba 16:59
Eğitimcilerden Güvenlikçilere iletişim konferansı
Eğitimle; İnsanın bulunduğu hal ve durumundan, kendisinin en yüksek potansiyelini ortaya çıkartması amaçlandı. Eğitimci-Niyazi Kocadağ ve Eyyüp Azlal’ın verdiği eğitimde kişinin herhangi bir alanda sahip olduğu potansiyeli biraz daha öteye taşıması işine kişisel gelişim diyoruz, bunun için dikkat edilmesi gereken konulara değinildi. Kişisel gelişimin en temel noktası, kişinin kendini tanımasıdır. Kişinin kendini tanıması, hangi alanlarda ne durumda bulunduğunu belirlemesi ve eksik olduğunu düşündüğü alanlarda kendini geliştirmeye karar vermesi, kişisel gelişim sürecinin başladığı andır. Kişisel gelişimin amacı ;  yaşamın esas unsurları olan , mutluluk sağlık yeterli maddi refah ,güvenlik, ilişkiler, iç huzuru, umut ve aile ilişkilerinde iyi seviyelerde bulunmak ve bu konularda devamlı gelişme içinde olmaktır. Eğitim sonrası Eğitimci-Yazar Niyazi Kocadağ’a ve Abdülkadir Karahan kütüphanesi müdürü Eyyüp Azlal’a Özgür Akıncılar tarafından plaket verildi.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com