Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Eğitimci - Yazar Kocadağ öğrencilerle buluştu.

Eğitimci - Yazar Kocadağ öğrencilerle buluştu.

Eğitimci –Yazar Niyazi Kocadağ Esentepe İMKB lisesinde düzenlenen kariyer gününe katılarak kitaplarını imzalayıp gençlerle söyleşi yaptı.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2012 Perşembe 17:13
Eğitimci - Yazar Kocadağ öğrencilerle buluştu.
Büyük ilginin olduğu imza günü ve söyleşide gençler Niyazi Kocadağ’a kitaplarını imzalatmak için sıraya girdiler.Niyazi Kocadağ, sizler gibi bu şehrin kaldırımlarını sevinç ve hüzün gözyaşlarıyla ıslatmış, aynı havayı solumuş, aynı şehrin topraklarında yetişmiş, ekmeğiyle büyümüş bir büyüğünüz olarak sizlerle buluşmanın onurunu yaşıyorum dedi.Yazar Kocadağ’ı  soru yağmuruna tutan gençler söyleşiden oldukça keyif aldıklarını ve bu tür etkinliklerin daha sık yapılarak gençlerin meraklarının giderilmesi gerektiğini söylediler, program sonunda Kocadağ ile bol bol fotoğraf çektiren gençler Yazarı alkış yağmuruna tuttular.Kocadağ Program sonunda göstermiş olduğunuz ilgi beni haddimden fazla mutlu etmiştir.

Beni sizlerle buluşturan değerli hocam Turğut Karadağ olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.
www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com