Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Eğitim Şurası Sona Erdi FOTO GALELERİ

Eğitim Şurası Sona Erdi FOTO GALELERİ

Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2010 Cumartesi 06:15
Eğitim Şurası Sona Erdi FOTO GALELERİ

 18. Milli Eğitim Şurası dün başarılı eğitimcilere verilen teşekkür belgelerinim ardından sona erdi.

Şanlıurfa Öğretmen evinde gerçekleşen şura çalışmalarına İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Talim terbiye kurulu üyesi Dr. Hacı Mustafa Açıköz, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, okul müdürleri ve sivil toplum kuruluşunun temsilcileri katıldı.

Beş komisyonun çalışmaları Hanefi Şahin başkanlığında yapılan genel toplantıda ele alınarak, Önümüzdeki süreçte düzenlencek olan bölge Eğitim Şurasına rapor halinde sunulacak teklifler üzerinde fikirbirilğine varıldı. Çalışmalar sonunda katılımcılara teşekkür belgesini İl Milli Eğitim Müdür Hanefi Şahin verdi. Hanefi Şahin; Bu çalışmalarımız 2023 Türkiye'sinin Milli eğitim temelini oluşturacak fikirler ortaya çıkacaktır. Tüm katılımcıları bu yaz sıcağında yaptıkları beyin jimnastiğinden dolayı tebrik ediyorum." Dedi.

18. Şura organizatörlüğünü yapan İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mehmet Sarmış; İlk kez böyle bir organizasyonu tertipledim. Şura'ya katılan değerli yöneticiler, öğretmenler ve Sivil Toplum Kuruluşların temsilcilerine gayretlerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Başarılı bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. Bu çalışmada yorulduk ama eğitim ihmale gelecek bir konu değildir.  Dedi.

Ayrıca, 18.  İl Milli Eğitim Şura Çalışmalarına Harran Üniversitesinden dokuz öğretim üyesi katılacaklar listesindeydi. Ancak üniversiteden şuraya katılımın olmaması dikkatlerden kaçmadı.

 Şura çalışmaları beş komisyondan oluştu ve komisyonlar beş gün boyunca çalıştı. İl bazında gerçekleşen çalışmada ortaya çıkan teklifler daha sonra bölgede görüşülerek Milli Eğitim Bakanlığında gerçekleşecek büyük şuraya gönderilecek. 

ŞURA FOTOGRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!...

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz

Birecik'te Sahnelendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com