Advert
Advert
Advert

Eğitim Fakültesinde akıllı tahta dönemi

Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi, bütün sınıflarına akıllı tahta ile eğitim vermeye başladı.

Eğitim Fakültesinde akıllı tahta dönemi
Eğitim Fakültesinde akıllı tahta dönemi

Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi, tüm sınıflarına uygulamasına başladığı akıllı tahtalar ile eğitimde bir dönemi daha geride bıraktı.

Akıllı tahta hakkında bilgi alan Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç, öğrencilerinin iyi bir eğitim alması için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalıştıklarını söyledi.

Akıllı tahtanın tanıtım etkinliğine Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç, rektör yardımcıları, dekanlar, öğretim üyeleri katıldı.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Yücel tarafından akıllı tahtanın kullanılması ve işlevlerinin anlatıldığı etkinlikte, Ziya Gökalp Eğitim Fakültesinin yeni logosu da görücüye çıktı. Logo hakkında da fikir alış-verişinde bulunan Rektör Saraç ve rektör yardımcıları sonrasında Eğitim Fakültesi yemekhanesinde düzenlenen dönem sonu kutlamasına katıldı.

Eğitim Fakültesi personellerinin yer aldığı etkinlikte, derse giren öğretim üyelerine 130 adet dizüstü bilgisayar dağıtıldı. Sembolik olarak Rektör Saraç ve Rektör yardımcıları, öğretim üyelerine dizüstü bilgisayar taktim etti.

Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Yücel, eğitim fakültesi olarak hem öğrencilerinin hem de öğretim üyelerinin isteklerine her zaman kulak verdiklerini, eğitim için asla masraftan kaçınmadıklarını anlattı. Yücel, dönem sonu olmasından dolayı da stres atmak amaçlı bir kutlama yaptıklarını dile getirerek, başta Rektör Saraç olmak üzere bütün emeği geçenlere teşekkür etti. (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu