Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Eğitim Bir-Sen'den İLKHA'ya ziyaret

Eğitim Bir-Sen'den İLKHA'ya ziyaret

Eğitim Bir-Sen Bingöl Şube Başkanı Yunus Kava ve beraberindeki heyet, İlke Haber Ajansı (İLKHA) Bingöl temsilciliğini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2016 Pazar 12:32
Eğitim Bir-Sen'den İLKHA'ya ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Eğitim Bir Sen Bingöl Şubesi Başkanı Yunus Kava ve Yönetim Kurulu üyeleri İlke Haber Ajansı (İLKHA) Bingöl temsilciliğini ziyaret etti.

Kava ve beraberindeki heyet, İLKHA Bingöl Temsilcisi Nihat Kanat tarafından karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kanat,  yapıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Eğitim Bir Sen Bingöl Şubesi Başkanı Yunus Kava da, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Yönetim Kurulu olarak Bignöl’de bulunan basın kuruluşlarına ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek bu kapsamda ilke ve seviyeli haber yapan İlke haber Ajansı’nın Bingöl Temsilciliğini de ziyaret ettiklerini söyledi.

Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın, demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu ifade eden Kava, şunları söyledi: “Güçlü gazeteci, güçlü basın kuruluşunu; güçlü basın kuruluşları da güçlü demokrasinin tesisini sağlayacaktır. Kamuoyunu bilgilendirme, haber verme ve halk adına denetim yapma gibi son derece önemli görevler yürüten basın çalışanlarına demokrasinin tüm kurumlarıyla yerleşmesi açısından da önemli görevler düşmektedir. Bu önemli görevi yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesaisi olmadan halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele, her türlü takdirin üzerindedir. Ancak sendikal örgütlenme oranın düşük olduğu, iş güvencesinin olmadığı ve alın terinin karşılığının alınamadığı sektörde öncelikli konu sendikal örgütlenme olmalıdır. Bugünün, iş güvencesinin olduğu, sendikal örgütlenmenin önünün açıldığı, sosyal ve ekonomik hakların teslim edildiği bir gün olmasını temenni ediyoruz.”

Eğitim Bir-Sen Bingöl Şube Başkanı Yunus Kava, M. Akif İnan’ın kitaplarından oluşan setini İLKHA Bingöl Temsilcisi Nihat Kanat’a hediye etti.  

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com