Advert
Advert
Advert

Eğilmez’e tebrik ziyaretleri devam ediyor

Pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile GAP Arena stadyumunda gerçekleşen 4. Olağan kongre ile tekrar başkanlığa seçilen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e tebrik ziyaretleri sürüyor.

Eğilmez’e tebrik ziyaretleri devam ediyor
Eğilmez’e tebrik ziyaretleri devam ediyor
Başta Hilvan Belediye Başkanı ve İlçe teşkilatı, Harran İlçe Teşkilatı ile Adıyaman’ın Kahta İlçe Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı olmak üzere İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e tebrikler devam ediyor.

 

Başkanları ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade eden AK Parti İl Basşkanı Av. Yusuf Eğilmez; “3 Haziran Pazar gününden itibaren AK Partiye gönül verenler, teşkilatımızın üyeleri, STK temsilcileri yeni dönemdeki görevimizden dolayı tebrik ediyorlar. Bugünde Hilvan Belediye Başkanımız Aslan Ali Bayık, İlçe Başkanı ve Hanif Düzme ve Yönetimi, Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz ve Yönetimi, Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı bizleri ziyaret ettiler. Yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte tebrikleri kabul ediyoruz. Hayırlı olsun tebriklerini ileten herkese teşekkür ediyorum” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler