Advert
Advert
Advert

Eğilmez'den sporseverlere müjde VİDEO

Şanlıurfaspor için yapılan 4 antrenman sahası, yönetici ve futbolcu tesislerini ziyaret ederek inceleyen AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Çok yakında bu dev tesis Şanlıurfasporumuzun hizmetine girecektir” dedi.

Eğilmez'den sporseverlere müjde VİDEO
Eğilmez'den sporseverlere müjde VİDEO

 

İl Yönetiminden Müslüm Yanmaz ve Mehmet Karadağ ile birlikte GAP Vadisinde bulunan Şanlıurfaspor tesislerini ve ardından Sırrın mahallesinde yer alan Cumhuriyet Parkı içerisinde yapılan yarı olimpik yüzme havuzunu ziyaret ederek incelemelerde bulunan Başkan Av. Yusuf Eğilmez, tesisler hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.

Şanlıurfaspor severlere müjdeli haberi veren AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Yatırımları takip komisyonu ve Yönetim Kurulu Üyeleri arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfaspor tesislerini yerinde incelemek için geldik. Bir antrenman sahası bitmiş durumda. En kısa zamanda Şanlıurfasporumuz antrenman yapacaktır. Yine 37 odalı ve üç katlı tesislerin üçüncü katının işleri yapılıyor. Beton işleri ve diğer çalışmalar kısa sürede bitecek. Şanlıurfasporumuza ve Şanlıurfa’mıza çok güzel bir tesis kazandırmış olacağız. Burada iki çim saha iki sentetik saha, tesisler, idareciler için bina aynı anda yapılıyor. Kısa sürede devasa tesis tam anlamıyla hizmete girecek” dedi.

Daha sonra Sırrın mahallesinde yer alan Cumhuriyet Parkı içerisinde yapılan yarı olimpik yüzme havuzunu ziyaret ederek incelemelerde bulunan AK Parti heyeti incelemelerde bulundu.

 

Yüzme havuzunun bu sezon hizmete açılacağını belirten AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Yatırımları Takip Komisyonu Başkanı Müslüm Yanmaz; “Başkanımız ve yatırımları takip komisyonumuzla birlikte yatırımların hangi aşamada olduğunu görmek için buraya geldik. AK Parti olarak verdiğimiz tüm sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Şuan itibari ile 400 projenin 160 tanesi tamamlanmış durumda. Diğerleri ise hızla yapımları sürüyor. Bugün İl Başkanımızla birlikte Şanlıurfaspor tesislerini ve yarı olimpik havuzumuzu ziyaret ettik. Yatırımları takip noktasında biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Bu havuzumuz Nisan ayının ortalarında yani havuz döneminde bu güzel tesisi halkın hizmetine açacağız” dedi.

www.balikligol.com

 

 

 

Müslüm Yanmaz AK Parti Cumhuriyet Parkı yarı olimpik yüzme havuzu Sırrın mahallesi Şanlıurfaspor AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Mehmet Karadağ GAP Vadisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!