Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Eğilmez'den medya ziyaretleri

Eğilmez'den medya ziyaretleri

Giriş Tarihi: 8 Temmuz 2011 Cuma 15:16
Eğilmez'den medya ziyaretleri

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve AK  İl Başkan Yardımcısı ve Medya Tanıtım Başkanı Mehmet Karadağ ile AK Parti  İl Başkan Yardımcısı Mehmet Büyükfırat  seçimden sonra medya ziyaretleri devam ediyor.

 

İlk olarak Şanlıurfa.com’u ziyaret ederek bir süre sahibi Muhammed Taşçılar ile görüştüler.

Sonra Şanlıurfa Gazeteciler Derneğini ve Şanlıurfa Gazetesine geçtiler. Başkan Kamil Güler’in yanı sıra Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Faruk Bayuk’da hazır bulundu.

 

 Ziyaretlerine devam eden AK Parti ekibi; Cihan Gazetesine geçerek Mehmet Ağaslan ve Şahin Öznur ile görüştüler.

 

İpekyol gazetesine geçerek Mustafa Arısüt ve Mustafa Demir ile görüştükten sonra GAPHA ajansına geçerek sahibi İbrahim Halil Özçınar, ile İlke gazetesi müdürü Aziz Budak ve Abdullah Toprak’la görüştüler.

 

Ziyaretlerle ilgili bilgi vererek; “Seçimden önce başkanlığa seçildim. Ancak seçim süreci ile birlikte hızlı bir şekilde çalıştık. Seçimden sonra medyamızın temsilcilerini ziyaret ederek hem sıcak ilişkimizi korumak hem de seçimdeki sağduyularından dolayı teşekkür etmek istedik” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com