Advert
Advert
Advert

Eğilmez’den Kent Konseyi Ve Mimarlar Odasına ziyaret

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Kent Konseyi Başkanlığına yeni seçilen Sabri Dişli ve TMMOB'a bağlı Mimarlar Odası Başkanlığına seçilen Murat Tepe’yi ziyaret ederek “tebrik” etti.

Eğilmez’den Kent Konseyi Ve Mimarlar Odasına ziyaret
Eğilmez’den Kent Konseyi Ve Mimarlar Odasına ziyaret
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan Yardımcıları Halit Taşdönderen, Mehmet Büyükfırat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Dülger, Ahmet Kenan Kayral ve Gençlik Kollarından Mehmet Çalışkan ile birlikte Kent Konseyi Başkanı Sabri Dişli ve Mimarlar Odası Başkanı Murat Tepe’yi yeni görevlerinden dolayı tebrik ettiler.

AK Parti İl Başkanı ve heyetinin ziyaretinden dolayı çok teşekkür ettiğini belirten Kent Konseyi Başkanı Sabri Dişli; “Bu tür ziyaretler Şehrin ortak akılda birleşmesi gereken kent konseyinde siyasi görüşler, resmi kurumların temsilci sivil derneklerin misyonuna uygun olarak kent konseyinde birleşmeleri ve ting tank çalışmalar yapması kadar normal bir şey olmaz. Bundan sonra bu şehir bu ortak çalışmayı yakalamıştır. Ortak aklı bulmak zorundayız” dedi.Daha sonra TMMOB'a bağlı Mimarlar Odasına geçen AK Parti heyeti başkan Murat Tepe ve Yönetimi karşıladı.

AK Parti İl Başkanına teşekkür eden TMMOB'a bağlı Mimarlar Odası Başkanı Murat Tepe; “AK Parti İl Başkanı ve heyeti bizi onurlandırdı. Şanlıurfa’nın gelişmesi açısından değerlendirmeler yaptık. Bize destek verdiler. Bu konularda bize destek vereceklerini ifade ettiler” dedi.AK Parti Hükümeti olarak Sivil Toplum Kuruluşlarının yanında olduklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Yeni seçimlerinden dolayı Kent Konseyi Başkanı Sabri Dişli ve TMMOB'a bağlı Mimarlar Odası Başkanı Murat Tepe’yi ziyaret ettik. Yeni görevlerinde başarılar diledik. Şanlıurfa’ya ve Türkiye’ye bir şeyler katacak çalışmalarda bulunacaklarına inanıyorum” dedi.
www.balikligol.com


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler