Advert
Advert
Advert

Eğilmez’den İlci’ye hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Yusuf Eğilmez ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğilmez’den İlci’ye hayırlı olsun ziyareti
Eğilmez’den İlci’ye hayırlı olsun ziyareti

Ziyarete AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Yusuf Eğilmez, İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz katıldı.

AK Parti yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci “Problemler ne kadar büyük olursa olsun, iş hacmi ne kadar çok olursa olsun biz bölgedeki insanlarımızla el birliği ve gönül birliği yaptıktan sonra çözemeyeceğimiz hiçbir problemin olmayacağına inancım tamdır. Biz buradaki eğitim çalışanlarıyla birlikte sorunlarımızı çözebiliriz. Bizde bu birikim bu tecrübe var. Ben Ak Parti İl Başkanımıza Yönetim Kurulu Üyelerimize gelişlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” dedi

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ise, “Özellikle Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüze hayırlı olsun diyoruz. İlimize Milli Eğitim Müdürü olarak ataması yapıldı. Biz de Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettik. İl Başkan Yardımcılarımızla birlikte hayırlı olsun demek için ziyaret ettik. Bu bir tanışma ziyaretidir. Tabi Şanlıurfa’da eğitim sorunu had safhadadır. Biz inanıyoruz ki Sayın Müdürümüzle birlikte el ele vererek bu sorunları aşacağız ve eğitimde Şanlıurfa’nın çıtasını çok daha yüksek yerlere ve hak ettiği yerlere getireceğiz. Ben tekrar Sayın Müdürümüze hoş geldiniz diyorum.” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı