Advert
Advert
Advert

EĞILMEZ’DEN HARRAN VE AKÇAKALE BELEDIYELERINE ZIYARET

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Şanlıurfa il Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Seçim Koordinasyon Başkanı Mehmet Canpolat Harran ve Akçakale İlçelerinde Belediye Başkanlarını ziyaret ettiler.

EĞILMEZ’DEN HARRAN VE AKÇAKALE BELEDIYELERINE ZIYARET
EĞILMEZ’DEN HARRAN VE AKÇAKALE BELEDIYELERINE ZIYARET

İlçelerdeki seçim çalışmalarını yerinde görmek için ilk önce Harran İlçesine giden İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığındaki AK Parti heyeti, AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz ve  Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz’u ziyaret ettiler.

 

Harran’daki seçim çalışmalarını hakında İlçe Başkanı Özyavuz’dan bilgi alan AK Parti heyeti, yanlarına aldıkları Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ile birlikte Akçakale ilçesine geçtiler.

 

Akçakale’de ilk ziyaret durağı Akçakale Belediyesi oldu.

 

İl Başkanı Eğilmez ve Harran Belediye Başkanı Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhekim Ayhan tarafından karşılandılar. Ziyarette kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez: “Harran ve Akçakale en çok önemsediğimiz ilçelerdir. Daha önceki seçimlerde hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir oy oranına ulaştığımız her iki ilçemiz, bu seçimlerde de Cumhurbaşkanı adayımız Erdoğan’a en yüksek oy oranıyla sahip çıkacaklarına inanıyorum” dedi.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhekim Ayhan, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, bu sıcak ramazan gününde Akçakale’ye gelerek kendilerini ziyaret eden İl Başkanı Eğilmez ve Harran Belediye Başkanı Özyavuz’a teşekkür etti.

 

AKÇAKALE İLÇE BAŞKANLIĞINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

AK Parti Şanlıurfa il Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhekim  Ayhan ve beraberindeki heyetle birlikte kısa bir süre önce AK Parti İlçe Başkanlığına atanan İbrahim Yıldık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İl Başkanı Eğilmez, İlçe Başkanı Yıldık’tan Akçakale’de yapılan seçim hazırlığı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yeni atanmasına rağmen seçim çalışmalarını aksatmadan devam ettiğini söyleyen Yıldık, kendilerini ziyarete gelen İl Başkanı Eğilmez’e ve belediye başkanlarına teşekkür etti.

 

Ziyaretin son durağı ise AK Parti yeni ilçe binası oldu. İlçe başkanı Yıldık, Akçakale ilçe binasındaki onarım çalışmalarına gece gündüz devam edildiğini söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu