Reklamı Geç
Advert
Advert

Eğilmez'den Ceylanpınar'da toplantı

Eğilmez'den Ceylanpınar'da toplantı
Eğilmez'den Ceylanpınar'da toplantı

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Ceylanpınar ilçe teşkilatını ziyaret ederek bir toplantı yaptı.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez başkanlığında, Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, Ceylanpınar İlçe Koordinatörü Ahmet Aslan ve İl Yönetiminden Mehmet Eritenden oluşan AK Parti heyeti Ceylanpınar İlçe Teşkilatı ile İlçe binasında toplantı yaptı. Toplantıya Ceylanpınar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.

 

Burada İlçe Yönetimi ile bir süre görüşen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçiminden hemen önce İl Başkanı olduğunu anımsatarak “ Gitmediğim yer, sıkmadığımız el bırakmayacağız” dedi.

 

Başkan Eğilmez; “Aday adaylık süreci ve ardından seçim sürecinde çok yoğun bir çalışma içerisine girdik. Bu çalışmamız neticesinde AK Partiye olan teveccüh ile büyük bir zaferle seçimden çıktık. Başta Bakanımız Sayın Faruk Çelik’in büyük katkıları ve siz değerli teşkilat üyelerimizin emeği var. İlçe teşkilatımızı ziyaret ederek hem çalışmaları yerinde görmek hem de ilçe teşkilat üyeleri ile daha yakından görüşme, kaynaşma imkânı bulduk” dedi.

 

AK Parti olarak seçim sürecinde Şanlıurfa ve İlçeleri için taahhüt ettikleri “4 Yılda 400 proje” kitapçığındaki projelerin yapımı ve tamamlanması için 13 Haziran’da çalışmaların başlatıldığını belirten İl Başkanı Av. Eğilmez; “AK Parti olarak çalışmalarımız seçimle sınırlı tutmuyoruz. Seçimden önce nasıl çalıştıysak şimdi de aynı tempo ile çalışmaya devam ediyoruz. Gerek İl, gerek Ceylanpınar gerekse köylerimizin ihtiyaçları yerinde tespit edildi ve yapılması gerekenler için bir takvim oluşturuldu. Şimdi takvim işlemeye başladı. Şanlıurfa Bakanımız Faruk Çelik’in büyük katkıları ile büyük hizmetler görecek” dedi.

 

Ceylanpınar ilçe Başkanı Abdülgani Alkış ise; “Sayın Başkanımız Av. Yusuf Eğilmez başkanlığında yaptığımız toplantı çok verimli oldu. AK Parti bir ailedir. Biz de aile fertleri olarak toplandık, kaynaştık. Duamdan yılgınlık göstermeden çalışmalarımız sürecek” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı o iş adamları FETÖ'dan tekrar tutuklandılar
Urfalı o iş adamları FETÖ'dan tekrar tutuklandılar
Sır albay, sivillere ateş açıldı
Sır albay, sivillere ateş açıldı