Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez’den BİK’e; Basın güçlü olursa demokrasi de güçlenir

Eğilmez’den BİK’e; Basın güçlü olursa demokrasi de güçlenir

AK PARTİ Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, yeni açılan Basın İlan Kurumu (BİK) Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek Şube Müdürü Şükrü Kılıç ile görüştü.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2012 Çarşamba 17:16
Eğilmez’den BİK’e; Basın güçlü olursa demokrasi de güçlenir

ŞUBE MÜDÜRÜNE ZİYARET

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, teşkilat olarak yeni açılan Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şubesi'ni ziyaret etmek istediklerini belirtti. İl Teşkilatı olarak ziyaretler konusunda hassasiyet gösterdiklerini ifade eden Eğilmez, "Şanlıurfa'da yeni açılan kurum veya yeni atanan müdür olduğunda, ilk ziyaret edenlerden olmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Yasama, yürütme ve yargıdan sonra demokratik ülkelerde basının dördüncü kuvvet olduğunu belirten Eğilmez, ''Demokrasinin daha da güçlenmesi, vatandaşın bilgilendirilmesi açısından basın yayın kuruluşları önemli işlev yürütüyorlar. Özellikle Kurumların yaptıkları hizmetlerin halka anlatılması açısından yerel basın önemlidir'' diye konuştu.

 

TÜM GAZETE VE KURUMLARA EŞİT MESAFEDEYİZ

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şubesi’nin 16 Temmuz'da faaliyete geçtiğini belirten Şube Müdürü Şükrü Kılıç, Basın İlan Kurumu’nu Şanlıurfa’da tanıtma çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Basın İlan Kurumu’nun iki temel görevinin olduğunu ifade eden Kılıç, "Bunlardan birincisi resmi ilanlara ve reklamlara aracılık yapmak, ikincisi de bölgedeki yerel basının güçlenmesini sağlamak. Bu anlamda biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bütün gazetelere ve kurumlara eşit mesafede durarak görevimizi yerine getirmeye çalışacağız" diye konuştu.

 

Ziyarette, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’in yanı sıra Medya Tanıtım İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Toruve İl yönetim Kurulu üyesi Şahban Kılıçhazır bulundular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com