Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez'den Başhekim Yetişgin'e tebrik

Eğilmez'den Başhekim Yetişgin'e tebrik

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2011 Perşembe 12:44
Eğilmez'den Başhekim Yetişgin'e tebrik

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve Yürütme Kurulu Üyeleri İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz ve Metin Çadırcı ile birlikte Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesine geçerek Başhekim Dr. Abdülkadir Yetişgin’i ziyaret ettiler.

 

Ziyaretle ilgili olarak memnuniyetini dile getiren Başhekim Yetişgin; “AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve arkadaşları bizi ziyaret etmelerinden dolayı azami derecede memnuniyet duydum. Yusuf Başkanı şahsen tanıyoruz. İyi niyetle yapacağımız her hizmette yanımızda olacağına inanıyoruz. Bizi ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ise ziyaretle ilgili olarak şöyle konuştu; “Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesine eni başhekimimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dedik. Başhekim Yetişgin’i tanıyoruz. Şanlıurfa için en güzel hizmeti yapacağına inanıyoruz. Başhekime yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com