Advert
Advert
Advert

Eğilmez, Yönetimle iftarda buluştu ve...

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “AK Parti İl Başkanlığı Ramazan Tertip Komitesi tarafından organize edilen iftar programlarımıza teşkilat üyelerimizden oluşturulan ekiplerle gerçekleştiriyoruz. Her akşam iki farklı evde iftarımızı açıyoruz” dedi.

Eğilmez, Yönetimle iftarda buluştu ve...
Eğilmez, Yönetimle iftarda buluştu ve...

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığında Hacı Bekir Sofrasında gerçekleşen iftarlı toplantıya İl Yönetim Kurulu Üyeleri asil ve yedekler hazır bulundu.

 

Ramazan ayında da çalışmalarına ara vermeden yoğun bir şekilde devam ettiğini vurgulayan İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “AK Parti teşkilatı olarak çalışmalarımıza Ramazan dolayısıyla ara vermeden devam ediyoruz. Bu anlamda Yönetim Kurulu Üyelerimizle toplantımızı gerçekleştiriyoruz ve aynı zamanda birlikte iftar açıyoruz. Toplantımıza İl Yönetimi asil ve yedeklerle birlikte tam katılım sağlanarak gerçekleştiriyoruz. Burada durum değerlendirmesi, parti çalışmaları, Ramazan ayı programları hakkında toplantımızı gerçekleşiyor” dedi.

Ramazan ayı dolayısıyla Ramazan Tertip Komitesi kurduklarını ve planlı programlar yaparak Ramazan’ı en güzel şekilde yaşamak istediklerini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Her gün iki aileye iftara gidiyoruz. İftarlarımızın bazılarına Milletvekillerimiz katıldı, bazılarına ben katıldım. Basına açık iftar değil, ancak sosyal medyada paylaşılıyor. Her gün iki iftar programını gerçekleştirdiğimiz için Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın katılımları ile gerçekleşiyor. AK Parti İl Başkanlığı Ramazan Tertip Komitesi tarafından organize edilen iftar programlarımıza teşkilat üyelerimizden oluşturulan ekiplerle gerçekleştiriyoruz. İftara gittiğimiz evlere önceden haber vererek gidiyoruz. Ev sahibini zor durumda bırakmamak için bazı hazırlıklar yaparak gidiyoruz” diyerek çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

www.balikligol.com

 


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret