Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez, Viranşehir İlçe Başkanları ile toplantı yaptı

Eğilmez, Viranşehir İlçe Başkanları ile toplantı yaptı

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Başkan av. Yusuf Eğilmez Başkanlığında bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanları teşkilat sorunlarını masaya yatırdı.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2013 Cuma 11:51
Eğilmez, Viranşehir İlçe Başkanları ile toplantı yaptı

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığında İlçe Başkanları, İl Teşkilat Başkanı katıldı.

İlçe Başkanlarına ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Viranşehir İlçe Başkanı Celalettin Sayan; “İlçe Başkanları toplantımızı ilk kez olarak Viranşehir’de düzenliyoruz. Toplantıya katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Teşkilat olarak bu tür toplantılarla güçlenerek yolumuza devam ediyoruz” dedi.


Viranşehir İlçe Başkanlığında bir araya gelen içe toplantılarında bilgi veren AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Her ay İlçe Başkanları Toplantımızı İl Başkanlığımızda düzenliyorduk. Bugün Viranşehir ilçemizde toplandık. Bildiğiniz gibi her AK Belediye Başkanları olarak bir ilçemizde Belediye Başkanları toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Bundan böyle İlçe Başkanlarımızla aynı şekilde ay da bir ilçemizde toplantımızı gerçekleştireceğiz. İlk toplantımızı da Viranşehir’de gerçekleştirdik. Ev sahipliğinden dolayı Viranşehir İlçe Başkanımız Celalettin Sayan’a teşekkür ediyoruz. İl ve İlçe teşkilat sorunlarımızı ve yapılanları görüştük. İstişare edip bilgi alış verişinde bulunduk" dedi


Toplantıdan sonra AK Partili İlçe Başkanları, Viranşehir İlçe Başkanı Celalettin Sayan’ın Başkanlar onuruna verdiği yemeğe geçtiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com