Advert
Advert
Advert

Eğilmez; STK’larla birlikte Şanlurfa’ya hizmet ediyoruz VİDEO

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mansur Özdemir ve Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan’ı ziyaret etti.

Eğilmez; STK’larla birlikte Şanlurfa’ya hizmet ediyoruz VİDEO
Eğilmez; STK’larla birlikte Şanlurfa’ya hizmet ediyoruz VİDEO

AK Parti STK Komisyonu çalışmaları çerçevesinde, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Yürütme Kurulu Üyeleri Erkan Sözen, İsa Kızıldemir, Emin Demirkol ve Haci Yaygın ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Odasını ve Evren Sanayi Sitesi Kooperatifi ziyaret ettiler.

 

Sorunlarını direkt olarak AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez’e aktardıklarını belirten Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mansur Özdemir; “AK Parti İl Başkanı ve Yönetimi bizi ziyaret ettiler. Esnafımızın sorunlarını bizzat odamızı ziyaret ederek bizden dinlemesinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bizim için bir onurdur. Kendilerini bizde ziyaret edeceğiz” dedi.

Buradan Evren Sanayide bulunan Evren Sanayi Sitesi Kooperatifine geçen AK Parti heyeti Başkan Mustaf Arslan ve yönetimi tarafından karşılandı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan; “Şanlıurfa’nın temel sorunlarını ve esnafımızın sorunlarını arz etme noktasında güzel ve yerinde bir ziyaret oldu. AK Parti İl Başkanı ve Yönetimi zaman zaman STK olarak bizleri ziyaret ediyorlar. Bu ziyaretlerin önümüzdeki süreçte Şanlıurfa’ya getirisi daha çok olacaktır. Bu vesile ile çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Esnaf temsilcilerini ziyaret ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Arkadaşlarla birlikte Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Buradan Evren sanayine geçerek Evren Sanayi esnafımızın sorunlarını Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan ve yönetimi ile konuştuk. Bu aynı zamanda nezaket ziyaretidir. Tüm Odalarımızla, derneklerimizle velhasıl STK temsilcilerimizle birlikte Şanlıurfamıza hizmete devam edeceğiz. Birlikte çözüm bulacağız” dedi.

www.balikligol.com

 

 

 

 

 

 

 


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!