Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez; Şanlıurfa’nın çehresi değişti

Eğilmez; Şanlıurfa’nın çehresi değişti

Şanlıurfa’nın AK Parti Hükümetlerinin yatırımları sayesinde çehresinin değiştiğini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “4 yılda 400 proje ile Şanlıurfa ve ilçeleri adeta yeniden imar ediliyor. Şanlıurfa’nın kangrenleşen sorunlarını bir bir çözüyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 6 Eylül 2012 Perşembe 11:03
Eğilmez; Şanlıurfa’nın çehresi değişti

4 yılda 400 proje çalışmaları ile Şanlıurfanın adeta yeni bir görünüme kavuştuğunu belirten AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Sayın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik’in önderliğinde söz verdiğimiz gibi 4 yılda 400 proje ile Şanlıurfa ve ilçeleri adeta yeniden imar ediliyor. Şanlıurfa’nın kangrenleşen sorunlarını bir bir çözüyoruz. Trafiği rahatlatacak Abide Kavşağı projesi hayata geçti, kısa sürede proje tamamlanmış olacak. Yine en büyük sorun olan Topçu Meydanı projesinde sona geldik. 11 Nisan Meydan projesi yakında hayata geçecek. Hastaneler ve tarımsal yatırımlarımız ise aynı şekilde sürüyor” dedi.

 

KARDEŞ KANI DÖKÜLMESİN

Son aylarda Suriye’de meydana gelen ve özelde Şanlıurfa ama genelde Türkiye’nin de etkilendiği iç karışıklığın kısa sürede sona ermesini umut eden Başkan Yusuf Eğilmez; “Suriye’de maalesef acı olaylar oluyor. Orada katledilenler din kardeşlerimizidir, akrabalarımızıdır. AK Parti Lideri ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan bu tür olayların olmaması için Suriye yönetimine çok telkinde bulundu. Ancak Suriye yönetimi demokratikleşme taleplerini görmezden geldi. Ateşten kaçan Suriyeli kardeşlerimiz için Ceylanpınar ve Akçakale’de çadır kentler kurduk. Bu çadır kentler standartların üzerinde bir yaşam koşulları ile oluşturuldu. Umut ediyoruz ki; bu kan ve gözyaşı dursun, kardeşkanı daha fazla akmasın” dedi.

 

ÇALIŞMALARA ARA VERMEDEN DEVAM

AK Parti İl Kongresini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 3 Haziran’da GAP Arena stadında muhteşem bir katılım ve organizasyon ile gerçekleştirdiklerini anımsatan Başkan Eğilmez; “Yaklaşık 50 bin kişi ile Anadolunun en büyük kongresini gerçekleştirdik. Başbakanımız kongreden çok memnun kaldı. Her yerde Şanlıurfa’yı ve sevgisini anlatıyor. Kongreden sonra çalışmalarımıza kaldığımız yerden çok hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Yaz tatiline girmedik. Durmadan çalışıyoruz. Ramazan ayı programlarımızla her akşam bir evde iftar açtık. Kadın Kollarımız ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulundu. Üye çalışmalarımızla Türkiye genelinde orta sıralardan üst sıralara yükseldik. Bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde aynı tempoda çalışmalarımız sürecek” dedi.

 

Şanlıurfa yerel medyasının çok güçlü olduğunu belirten Başkan Eğilmez; “Medya halkın gören gözüdür. Yeni yayın hayatına başlayan Urfastar Gazetesine başarı diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da Ulaşıma Vizyonel Bakış

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com