Advert
Advert
Advert

EĞİLMEZ MERSAVİ BÖLGESİNDEN DESTEK İSTEDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, Karaköprü İlçesine bağlı kırsal mahalleleri ziyaret ederek 7 Haziran seçimleri için vatandaştan destek istedi.

EĞİLMEZ MERSAVİ BÖLGESİNDEN DESTEK İSTEDİ
EĞİLMEZ MERSAVİ BÖLGESİNDEN DESTEK İSTEDİ


7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yusuf Eğilmez ile birlikte Karaköprü İlçesine bağlı kırsal mahallelere çıkartma yaptı.

Başkan Çiftçi ve AK Parti Adayı Eğilmez gittikleri her kırsal mahallede büyük bir coşku ile karşılandılar. Başkan Çiftçi ve AK Parti Adayı Eğilmez ilk olarak İlçeye bağlı Büyük Alanlı mahallesini ziyaret etti. Burada mahalle muhtarı ve vatandaşlarla sohbet ederek 7 Haziran’da AK Parti’nin tekrardan iktidar olması destek talebinde bulundular.

Büyük Alanlı ziyaretinden sonra Başkan Çiftçi ve AK Parti Adayı Eğilmez, sırası ile Küçük Alanlı, Sayburç, Yoğunburç ve Çıralı mahallelerine geçerek mahalle muhtarı ve vatandaşlarla sohbet ettiler.

7 Haziran genel seçimlerinde vatandaşlardan AK Parti’yi desteklemeleri isteyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yusuf Eğilmez, “Kırsal mahalle gezileri kapsamında Karaköprü İlçemizde, Belediye Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve teşkilattaki arkadaşlarımızla ziyaret gerçekleştirdik. İlk olarak Büyükalanlı mahallemizle ziyaretlerimize başlayarak, Çıralı mahallesi ile sonlandırdık. Mahalle ziyaretlerimizde yaşla amcalarımızla, ağabeylerimizle sohbet ederek, mahallenin sorunlarını dinledik. Hem de önümüzdeki seçim için desteklerini ve dualarını istedik. Sağ olsunlar gittiğimiz her mahallede bizi çok iyi karşıladılar. Bir kez daha AK Parti’ye desteklerini bize gösterdiler. Ben bütün vatandaşlarımıza bu sıcak karşılamadan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise  “AK Parti Milletvekili Adayımız Yusuf Eğilmez ve teşkilatımız ile birlikte Karaköprü ilçemize bağlı kırsal mahallelerimizi gezdik. Karaköprü Belediyesi olarak Karaköprü’nün tüm mahallelerinin kalitesini, çıtasını yükseltmek istiyoruz. Bu mahallelerimizi gençlerimize sevdirmek istiyoruz. Bu toprakları seviyoruz İnşallah bu topraklara hizmet etmekten dolayı da onur duyuyoruz. Karşılamadan dolayı tüm Çıralı halkına teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle