Advert
Advert
Advert

EĞİLMEZ KIRSAL MAHALLELERİ DOLAŞTI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez Karaköprü ilçesine bağlı kırsal mahalleleri dolaşarak AK Parti için destek talep etti.

EĞİLMEZ KIRSAL MAHALLELERİ DOLAŞTI
EĞİLMEZ KIRSAL MAHALLELERİ DOLAŞTI

Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, Karaköprü ilçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleriyle beraber Karaköprü ilçesine bağlı kırsal mahallelerinden Tülmen, Esemkulu, İsaveren, Kırkpınar, Çıtıkkale, Küçük Tülmen, Gölpınar ve Yaylacık’ı ziyaret etti.
Ziyaretlerinin genel manada çok iyi geçtiğini dile getiren Yusuf Eğilmez; “Şanlıurfa’nın 7 Haziranda bir kez daha şaha kalkması için tüm bölgelerde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.
Çok verimli seçim çalışmaları yaptıklarını söyleyen Av. Yusuf Eğilmez, “Karaköprü ilçemizin şahsıma düzenlediği bu programın çok verimli geçtiğini gördüm. Bölge insanımız AK Parti’ye karşı samimiyetleri ortada. AK Parti hizmetlerinden genel manada memnunlar. Bazı küçük sorunları varsa dile getiriyorlar. Biz de hem seçim çalışmalarını yapıyoruz. Hem de varsa bazı küçük sorunları, bunları da not alarak çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunuyoruz. İnsanlarımız şunu çok iyi biliyorlar ki Hizmeti ancak AK Parti yapar. Bunun için hizmeti AK Parti’den istiyorlar” diye konuştu.
Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez ve beraberindeki ilçe yönetimiyle birlikte bölgede bulunan AK Parti Şanlıurfa Aday Adaylarından Selahattin Canbeyli’yi ziyaret etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle