Advert
Advert
Advert

Eğilmez; İz bırakan lideri kaybettik

Eğilmez; İz bırakan lideri kaybettik
Eğilmez; İz bırakan lideri kaybettik

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; 54. hükümet Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı. İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez mesajında şunları söyledi:

 

Saadet Partisi Genel Başkanı, Milli Görüş lideri ve eski Başbakanlarımızdan Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın Hakkın Rahmetine yürüdüğünü büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Bugün Türkiye'ye çok önemli hizmetleri geçmiş, Türk siyasi yaşamına önemli katkıları olmuş, önemli kadrolar yetiştirmiş büyük bir insan artık aramızda değil. Türkiye çok büyük bir devlet adamını, yakın siyasi ve demokrasi tarihine büyük katkılarda bulunan bir şahsiyetini, bilim adamını kaybetti. Hem ülkemizde hem İslâm dünyasında hem uluslararası alanda yaptığı hizmetlerle, getirdiği yaklaşımlarla önemli etkilerde bulunmuş, büyük bir miras bırakmış liderdi. Ömrü boyunca milletimizin ve devletimizin kalkınması, bu kalkınma hamlesinin milli ve manevi değerlerimizle birleştirerek hedefine varmasını siyasetinin ve hayatının gayesi olarak gören Prof. Dr. Sayın Necmettin Erbakan hocamızın vefatı milletimizi derinden üzmüş ve siyasi fikri hayatımız açısından büyük bir kayıp olmuştur.

 

Bu duygu ve düşünceler içinde, başta ailesi olmak üzere, Saadet Partisi camiasına ve aziz milletimize başsağlığı dileklerimizi iletiyor, şahsım ve AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı adına merhuma Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!