Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez; İz bırakan lideri kaybettik

Eğilmez; İz bırakan lideri kaybettik

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2011 Pazartesi 13:58
Eğilmez; İz bırakan lideri kaybettik

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; 54. hükümet Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı. İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez mesajında şunları söyledi:

 

Saadet Partisi Genel Başkanı, Milli Görüş lideri ve eski Başbakanlarımızdan Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın Hakkın Rahmetine yürüdüğünü büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Bugün Türkiye'ye çok önemli hizmetleri geçmiş, Türk siyasi yaşamına önemli katkıları olmuş, önemli kadrolar yetiştirmiş büyük bir insan artık aramızda değil. Türkiye çok büyük bir devlet adamını, yakın siyasi ve demokrasi tarihine büyük katkılarda bulunan bir şahsiyetini, bilim adamını kaybetti. Hem ülkemizde hem İslâm dünyasında hem uluslararası alanda yaptığı hizmetlerle, getirdiği yaklaşımlarla önemli etkilerde bulunmuş, büyük bir miras bırakmış liderdi. Ömrü boyunca milletimizin ve devletimizin kalkınması, bu kalkınma hamlesinin milli ve manevi değerlerimizle birleştirerek hedefine varmasını siyasetinin ve hayatının gayesi olarak gören Prof. Dr. Sayın Necmettin Erbakan hocamızın vefatı milletimizi derinden üzmüş ve siyasi fikri hayatımız açısından büyük bir kayıp olmuştur.

 

Bu duygu ve düşünceler içinde, başta ailesi olmak üzere, Saadet Partisi camiasına ve aziz milletimize başsağlığı dileklerimizi iletiyor, şahsım ve AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı adına merhuma Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com