Advert
Advert
Advert

Eğilmez; Esnafın emrindeyiz VİDEO

Odaları ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “ Esnafımızın emrindeyiz” dedi.

Eğilmez; Esnafın emrindeyiz VİDEO
Eğilmez; Esnafın emrindeyiz VİDEO

AK Parti İl Başkanlığın mutat esnaf ve odalarını ziyaretlerinde bu kez Konfeksiyoncular, Parfümericiler ve Bujiterciler, Bakırcılar, Oturakçılar ve Eskiciler ve Kavaflar odalarını ziyaret ettiler.

 

Ziyarette AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, İl Başkan Yardımcısı Emin Demirkol, İl Yönetiminden Hacı Yaygın, Süleyman Hışmanoğlu ve İbrahim İstegün katıldı.

 

Konfeksiyoncular Odası Başkanı Nuri Kömürcüoğlu, Parfümericiler ve Bujiterciler Odası Başkanı Hüseyin Çadırcı, Bakırcılar Odası Başkanı Mehmet Nur Demiröz, Oturakçılar Odası Başkanı Ramazan Yıldız, Eskiciler ve Kavaflar Odası Başkanı Mehmet Ali Karadağ, Odalar Birliğinden Şefik Bakay ile yönetimi AK Parti heyetini karşıladı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Parfümericiler ve Bujiterciler Odası Başkanı Hüseyin Çadırcı; “AK Parti İl Başkanına Odamızı ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sık sık bizi ziyaret ediyorlar. Esnafımızın sorunlarımızı ilettik. Umarım bu sorunlar çözülür” dedi.

 

Bakırcılar Odası Başkanı Mehmet Nur Demiröz ise; “Bizi ziyaret ettiklerinden dolayı memnun olduk. Birlik ve beraberlikle sorunlar çözülür” dedi.

Esnafın emrinde olduklarını belirten Başkan Eğilmez; “Sosyal İşler Başkanlığımızın tertiplemiş olduğu oda ziyaretlerine devam ediyoruz. Bugün beş odamızı ziyaret ettik. Oda Başkanlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Tabi ziyaretlerimiz bir kereye mahsus değil, sık sık gerçekleştiriyoruz. Tabi esnafımızın odalarımızı çeşitli sorunları vardır. Çözebildiğimiz sorunları biz çözeceğiz. Diğer sorunları gerekli mercilere ileteceğiz. Bu anlamda esnafımızın ve odalarımızın emrindeyiz” dedi.

www.balikligol.com

Konfeksiyoncular Odası Başkanı Nuri Kömürcüoğlu Parfümericiler ve Bujiterciler Odası Başkanı Hüseyin Çadırcı Bakırcılar Odası Başkanı Mehmet Nur Demiröz Oturakçılar Odası Başkanı Ramazan Yıldız Eskiciler ve Kavaflar Odası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!