Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eğilmez; Elektrik sorunu çözülecek

Eğilmez; Elektrik sorunu çözülecek

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Havaların aşırı derecede ısınmasıyla birlikte elektrik sorunu ilimizde sıkça gündeme geliyor. Sorunun ortadan kalkması için kısa vadeli alternatif çözümler üretiliyor. İnşallah bu konuda kısa sürede sorun çözülür” dedi.

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2012 Perşembe 15:31
Eğilmez; Elektrik sorunu çözülecek

Son günlerde sıkça kesilen elektrik konusunda açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Havaların aşırı derecede ısınmasıyla birlikte elektrik sorunu ilimizde sıkça gündeme geliyor. Bu anlamda şehir merkezi ve dışarıdan bizi arayan oluyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız yaptığı açıklamada ‘Türkiye elektrik tüketim rekoru kırdı’ dedi.  Havaların çok sıcak olmasından dolayı elektriğe aşırı yüklenme oluyor. Parti olarak, hükümet olarak bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Son bir yılda ilimizde elektriğe yapılan yatırım,  geçmişteki en az 5 yıla eşdeğer yatırım oldu. Ancak sıkıntı tam olarak çözülemedi. Vatandaş haklıdır. Özelikle Ramazan ayında elektrik sorunun olması istenmeyen bir durumdur. Milletvekillerimizin çoğu Şanlıurfa’dalar ve basına kapalı bir şekilde iftarları fakir ailelerle açıyorlar. Sayın Bakanımız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Milletvekillerimizle görüşüyoruz. Sorunun ortadan kalkması için kısa vadeli alternatif çözümler üretiliyor. İnşallah bu konuda kısa sürede sorun çözülür” dedi.

 

FARUK ÇELİK RAMAZAN’DA ŞANLIURFA’YA GELECEK

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in yoğun gündemden dolayı Şanlıurfa’ya planlanan tarihte gelemediğini belirten AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Sayın bakanımız Ankara’da çok hareketli günler yaşıyor. Özelikle gündemde Suriye olayları var. Bundan dolayı belirtilen tarihte sayın bakanımız Şanlıurfa’ya gelemiyor. Ancak Ramazan ayı içerinden Şanlıurfa’ya gelecek” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com